کد خبر ۶۳۲۹۷۳ ۱۸ بازدید انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

بازدید فرمانده سپاه کردستان از مناطق سیل‌زده کوهدشت شمالی+ تصاویر

سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از مناطق سیل‌زده کوهدشت شمالی بازدید کرد.

- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از مناطق سیل‌زده کوهدشت شمالی بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند کمک‌رسانی و خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی، بسیجی و دیگر گروه‌های فعال در لرستان به مردم قرار گرفت.

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرام‌فر کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به قطعی راه ارتباطی 61 روستای لرستان در پی وقوع سیلاب اظهار داشت: نیروهای سپاه و بسیج سازندگی کردستان از روز پنج‌شنبه 15 فروردین‌ماه برای بازگشایی مسیر مناطق عشایری در کوهدشت شمالی مستقر شدند و از محل بازدید میدانی کردند.

لرستان| قطع راه ارتباطی 6روستا؛ سپاه کردستان در کوهدشت شمالی مستقر شدسپاه کردستان بازگشایی راه ارتباطی 61 روستای کوهدشت شمالی را برعهده گرفتسپاه کردستان راه‌های ارتباطی کوهدشت شمالی را بازسازی می‌کند+تصاویر

سردار رجبی افزود: پس از اطلاع از آسیب شدید ناشی از سیل به راه‌های عشایری کوهدشت شمالی، نیروهای سپاه کردستان به محل اعزام شدند و راه ارتباطی 61 روستای این مناطق را بازگشایی کردند.

وی با بیان اینکه یگان‌های مهندسی و امدادی و ماشین‌آلات سپاه در منطقه حضور و مشغول خدمت‌رسانی به مردم هستند، گفت: نیروهای سپاه کردستان همه توان خود را برای کمک به سیل‌زده‌گان به کار گرفته و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

آن‌چه در ادامه مشاهده می‌کنید تصاویری از بازدید فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان از مناطق سیل‌زده کوهدشت شمالی است.