کد خبر ۶۳۷۰۶۵ ۶ بازدید انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲

آیت الله گلپایگانی: کمیته امداد منشا اثرات بزرگی به نفع محرومان است

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مراسم تکریم و تودیع سید پرویز فتاح و معارفه‌ی سید مرتضی بختیاری رئیس جدید کمیته امدادامام خمینی (ره) در محل سالن فجر کمیته امداد با حضور آیت الله محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد.آیت الله محمد محمدی گلپایگانی در ابتدای این مراسم اظهار کرد: کمیته امداد از آثار جاویدان رهبر انقلاب امام خمینی ره است. این سازمان منشا اثرات خیلی بزر
به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، مراسم تکریم و تودیع سید پرویز فتاح و معارفه‌ی سید مرتضی بختیاری رئیس جدید کمیته امدادامام خمینی (ره) در محل سالن فجر کمیته امداد با حضور آیت الله محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، قاضی سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه برگزار شد.

آیت الله محمد محمدی گلپایگانی در ابتدای این مراسم اظهار کرد: کمیته امداد از آثار جاویدان رهبر انقلاب امام خمینی ره است. این سازمان منشا اثرات خیلی بزرگی به نفع محرومان و مستضعفان بوده است.

وی در ادامه بیان کرد: در زلزله بم کمیته امداد فعالانه شرکت کرد وبسیار خدمت کرد و مورد تقدیر مقام معظم رهبری هم قرار گرفت.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در ادامه بیان کردند: کمیته امداد منشا اثرات خیر زیادی برای دانش آموزان، دانشجویان و... بودند.

وی گفت: کمک به مستضعفین و ضعفا و درماندگان یک اصل اساسی است. بیش از ۳۳ بار کلمه زکات در قرآن کریم آورده شده است. برای افزایش رزق و روزی خود صدقه بدهید. چیزی بدتر از صدقه برای شیطان نیست.

وی با اشاره به داستان قارون در قرآن کریم ادامه داد: ثروت انباشته بدون حساب و کتاب عوارض دارد امروز هم افرادی مانند قارون هستند شنیدم در اطراف تهران شهرکی است که به صورت قلعه دیوار کشیده آمد و ویلایی هوایی است که ۷۰۰ میلیارد قیمت دارد این نمایش ثروت و قدرت است مگر قارون چه کرد جامعه امروز ما اقیلیتی قارون صفت دارد که سوار بر ماشین‌های میلیاردی در خیابان‌ها رژه می‌روند، اما در مقابل افرادی هستند که در زیر پله زندگی می‌کنند. ما کشور‌های قارونی در جهان داریم مانند آمریکا و انگلیس که با چپاول کشور‌های سوم و غارت منابع و معادن این کشور‌ها شهر‌های خود را ساختند و فخر می‌فروشند و حقوق توحش می‌گیرند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد کارش به کمک به نیازمندان است ادامه داد:امیدواریم انشالله این انتصاب و انتخاب با توجه به تدین اقای بختیاری از گذشته سابقه درخشان تری داشته باشند در این شرایط کشور ثروتمندان وظیفه دارند به نیازمندان کمک کنند.
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار