کد خبر ۶۳۷۰۵۹ ۷ بازدید انتشار : ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸

عدم حضور مدیران در جلسه شورای فرهنگ عمومی بی‌توجهی به اصل فرهنگ است

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحسن موسوی روز دوشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پلدختر با موضوع ترویج فرهنگ اقامه نماز جمعه اظهار داشت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید دغدغه مدیران مربوطه باشد و آن را تا حصول نتیجه پیگیری کنند.

وی به اهمیت شکوه برگزاری برنامه‌های ویژه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه اشاره کرد و افزود: برنامه‌های ویژه این روز حائز اهمیت و باید به صورت ویژه و متفاوت برگزار شود.

امام جمعه پلدختر گفت: نماز جمعه مولود انقلاب و اجتماعی بزرگ متشکل از اقشار مختلف مردم است که موجب روشنگری و آگاهی بخشی و قدرت فزاینده در موج آفرینی و جریان سازی انقلابی، سیاسی و اجتماعی است.

وی یادآور شد: در نظام جمهوری اسلامی ایران 40 سال است به برکت انقلاب اسلامی این اجتماع بزرگ در شهرهای مختلف کشور تشکیل می‌شود که برکات زیادی داشته و مطالبات مردم در این تربیون به گوش مسوولان می‌رسد.

موسوی خاطرنشان کرد: مردم با گذشت 40 سال همچنان با پا فشاری بیشتر نسبت به اهداف و آرمان‌های نظام پایبند و از آن در برابر توطئه‌های دشمن حفاظت و صیانت می‌کنند و در صحنه هستند که نماز جمعه در بصیرت افزایی مردم نقش بسزایی دارد.

برچسب ها :پلدختر
0

آخرین اخبار