کد خبر ۶۳۶۶۳۵ ۹ بازدید انتشار : ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۴

رهبرانقلاب: اختلاط با نامحرم به ضرر زنهاست +عکس‌نوشته

صفحه مجازی ریحانه پوستر معنا داری از سخنان رهبر معظم انقلاب را درخصوص ارتباط زن و مرد در محل کار منتشر کرد .

رهبرانقلاب: اختلاط با نامحرم به ضرر زنهاست +عکس‌نوشته

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، خانواده برترین نهاد نزد خداوند و مکانی است برای افراد تا همراه و هم پیمان شوند، شریک لحظات شادی وغم هم باشند و آینده‌ی خود و فرزندانشان را بسازند. عادی شدن روابط زنان و مردان یک آسیب اجتماعی است که نهاد خانواده را تحت تاثیر قرار می‌دهد. متأسفانه این گونه ارتباطات و رعایت نکردن شئولات اسلامی موجب شده است که روابط در کانون خانوادگی سرد شود و در نتیجه تأثیرات نامطلوبی را بر فرزندان نیز به جای گذارد؛ فرزندانی که آینده اجتماع توسط آنان ساخته می‌شود.

به تازگی صفحه مجازی ریحانه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت اللّه خامنه‌ای که در حوزه موضوع خانواده و سبک زندگی در فضای مجازی تولید محتوا می‌کند پوستر معنا داری از سخنان رهبر معظم انقلاب را درخصوص ارتباط زن و مرد در محل کار منتشر کرد . در متن کامل این پوستر آمده است:

«رهبر انقلاب: آن آقایی که با زنان نامحرم سروکار دارد، دو جا برای او امکان اشباع غرایزش در سطوح مختلف وجود دارد، این دیگر به زن خودش آن جور پای بند نیست. مثل مردی که هیچ زنی نگاه نمی‌کندنیست. ٧٧/٠١/١٩»

رهبرانقلاب: اختلاط با نامحرم به ضرر زنهاست +عکس‌نوشته

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار