کد خبر ۶۳۶۱۶۱ ۱۹ بازدید انتشار : ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱

دولت سوریه تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را به شدت محکوم کرد

وزارت خارجه سوریه تحریم‌های اخیر آمریکا علیه رهبر معظم انقلاب و فرماندهان سپاه را به شدت محکوم کرد و آن‌ها را بی‌ارزش خواند.

محکومیت شدیداللحن دولت سوریه در واکنش به تحریم های آمریکا علیه مقامات ایرانبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری سانا، وزارت خارجه سوریه امروز، سه شنبه اقدام دولت آمریکا در تحریم رهبر معظم انقلاب و فرماندهان ارشد سپاه را به شدت محکوم کرد.

یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه در گفت و گو با خبرگزاری سانا اعلام کرد: جمهوری عربی سوریه خشم و محکومیت شدید خود را از تصمیم دولت آمریکا که شخصیت ها و نیز رهبر جمهوری اسلامی ایران را هدف قرار داده، ابراز می کند.

این منبع در ادامه افزود: این تصمیم در چارچوب سیاست احمقانه ای است که دولت آمریکا در قبال کشورهایی که حاکمیت و کرامت ملی را حفظ کرده و با تفکر سلطه گرایی مخالفت می کنند قرار می گیرد و این چنین سیاست های آمریکا، سبب ایجاد تنش در منطقه و جهان شده و تهدیدی خطیر برای صلح و امنیت بین المللی به شمار می رود.

وزارت خارجه سوریه همچنین در ادامه، همبستگی خود را با رهبر و ملت ایران ابراز و اعلام کرد اقدام آمریکا ارزشی ندارد و نمی تواند اراده ملت ایران را در حفظ حاکمیت و استقلال کشورشان سست کند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار