کد خبر ۶۳۶۰۰۱ ۱۸ بازدید انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۰
دبیر کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان قم مطرح کرد؛

بررسی طراحی شهری بزرگراه آیت الله بروجردی (ره)

دومین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی در سال ۹۸با موضوع بررسی طراحی شهری اراضی طرفین بزرگراه آیت الله بروجردی (ره) و تعیین کاربری چندین طرح صنعتی و کشاورزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم؛  حسن صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در ابتدای جلسه گفت: براساس تصمیم و دستور شورای برنامه ریزی استان، از این پس ۱۱ کارگروه استان به چهار کارگروه تقلیل پیدا کرده است.

وی افزود: با ادغام چند کارگروه، از این پس اداره کل راه و شهرسازی استان، دبیرخانه کارگروه امور زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و شهری، آمایش سرزمین و محیط زیست خواهد بود.

صبوری با اشاره به این که یکی از دستورات جلسه بررسی طراحی بزرگراه آیت الله بروجردی (ره) بوده است، ابراز داشت: در این جلسه طرح پیشنهادی اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری قم در خصوص طراحی شهری اراضی طرفین بزرگراه آیت الله بروجردی (ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی توضیح داد: براساس مصوبه کارگروه، مقرر شد هر دو طرح پیشنهادی در قالب یک طرح با مشارکت شهرداری و راه و شهرسازی تهیه و با رعایت ملاحظات ملاحظات زیست محیطی، امنیتی، ترافیکی، رفاهی و فرهنگی به کارگروه ارائه گردد.

دبیر کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان قم در پایان خاطر نشان ساخت: طرح مذکور پس از تایید شورای ترافیک، به شورای برنامه ریزی استان ارسال خواهد شد.

در دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان قم ۹ پرونده شامل تعیین کاربری احداث بنا‌های واحد‌های صنعتی، خدمات رفاهی، دامداری وتولیدی و افزایش سطح اشغال و تغییر کاربری در داخل حریم و خارج از حریم شهر‌های استان مورد بررسی قرار گرفت.

برچسب ها :بروجرد
0

آخرین اخبار