کد خبر ۶۳۵۱۹۳ ۱۵ بازدید انتشار : ۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۲

مسوولان به جای جبهه‌گیری پاسخگوی انتقادها باشند/ احترام به پیشکسوتان دفاع مقدس خط قرمز است

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از بروجرد‌، مجید سوری شامگاه چهارشنبه در گردهمایی رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس این شهرستان اظهار کرد: مسوولان به مطالبه‌گری و انتقادات مردم گوش داده و به جای موضع گرفتن در برابر آن‌ها در صدد رفع مشکلات برآیند.

وی در واکنش به صدور بیانیه توسط یکی از نمایندگان لرستان در پاسخ به انتقاد مطرح شده از سوی یکی از پیشکسوتان دفاع مقدس، عنوان کرد: احترام به پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس خط قرمز ما است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد خاطرنشان کرد: ما به عنوان پاسداران انقلاب از موضع پاسداری و در عمل به وظیفه مطالب و موضوعاتی را از سر دلسوزی به مسوولان گوشزد کرده و یادآور می‌شویم و انتظار داریم مسوولان به جای جبهه‌گیری در برابر انتقادات، پذیرای آن‌ها باشند.

سوری بیان کرد: نباید اینگونه باشد که مسوولان و مدیران منتقدان را نشانه تخریب قرار دهند.

وی با تاکید بر اینکه همه مسوولان باید خود را در معرض نقد مردم ببینند، تصریح کرد: نباید اینگونه باشد که به جای استفاده از فرصت انتقاد در جهت اصلاح امور، در برابر نقد منتقدان موضع گرفت و از آنان در مراجع قضایی شکایت کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: از بس که مطالبه‌گری و انتقاد از عملکرد مسوولان کنار گذاشته شده، از روحیه انتقادپذیری در برخی مدیران کاسته شده است.

برچسب ها :بروجرد
0

آخرین اخبار