کد خبر ۶۳۵۰۴۰ ۳۵ بازدید انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۳

نتایج قرعه‌کشی دیدار دانشجویان با امام خامنه ای اعلام شد

نتایج قرعه‌کشی دیدار جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با امام خامنه‌ای از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اعلام شد.
- اخبار سیاسی -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد رهبری، نتایج قرعه‌کشی دیدار رمضانی دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با رهبر معظم انقلاب اعلام شد.

بنابراین گزارش هر ساله و در ایام ماه مبارک رمضان جمعی از دانشجویان و اعضای تشکل‌های دانشجویی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار می‌کنند.

روایتی از دیدار دانشجویان شریف با کدخداییدیدار دانشجویان با امام‌خامنه‌ای|معتمدی نژاد: رویه‌های اشتباه زمینه‌ساز عدم تحقق عدالت شده استدیدار دانشجویان با امام خامنه‌ای|کوهی مقدم: سطح ارتباط مسئولین با نخبگان علمی مطلوب نیستدیدار دانشجویان با امام خامنه‌ای|واردی: باقری‌ها می‌خواهیم تا با تغییر در استراتژی جنگ اقتصادی "بت شکنی" کنند

گفتنی است در این مراسم تعدادی از  دانشجویان به نمایندگی از جمع به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود درباره‌ مسائل مختلف کشور  در محضر رهبر فرزانه انقلاب می‌پردازند.

اخیرا نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از دانشجویان خواست برای حضور در این مراسم و دیدار با رهبر معظم انقلاب در سامانه این نهاد ثبت‌نام کنند تا براساس قرعه دانشجویان منتخب مشخص شوند.

دانشجویان می‌توانند جهت دریافت نتایج قرعه‌کشی با کد پیگیری دریافتی در زمان ثبت‌نام به سامانه didar.nahad.ir مراجعه کنند.

0

آخرین اخبار