کد خبر ۶۳۵۰۱۴ ۱۵ بازدید انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۳

منویات رهبری نقشه راه حوزه هنری در پیشبرد برنامه‌های فرهنگی و هنری است

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، امین مرادی شامگاه امروز در دیدار اصحاب فرهنگ و هنر استان با نماینده ولی فقیه در استان کردستان اظهار کرد: بهره‌برداری از پردیس سینمایی بهمن، راه‌اندازی سینما و دفتر شهرستانی حوزه هنری در بیجار، اجرای نشست تخصصی و محفل فرهنگی و ادبی از جمله برنامه‌های حوزه هنری انقلاب اسلامی در کردستان بوده است.

وی رونمایی از چهار کتاب در قالب مجموعه دانشنامه فرهنگ و هنر کردستان، انجام مقدمات 10 مجموعه ادبیات پایداری و تجلیل از نخبگان حوزه خوشنویسی به عنوان دیگر فعالیت‌های حوزه هنری نام برد.

مرادی همچنین از راه‌اندازی مجموعه سینمایی در شهر سقز خبر داد و گفت: حوزه هنری با بضاعت کم مادی تمام توان خویش را  برای ارتقای هنر متعهد و انقلابی در کردستان به کار خواهد گرفت.

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان گفت: منویات رهبر معظم انقلاب نقشه راه حوزه هنری بوده و این نهاد انقلابی تمام امکانات خود را در این مسیر برای حمایت از اصحاب فرهنگ و هنر استان به کار خواهد گرفت.

وی اذعان داشت: متاسفانه برخی از مسوولان تنها بر روی پلاکارد به این منویات توجه کرده‌اند و در عمل چیزی از آنان نمی‌بینیم.

در ادامه این دیدار نیز جمعی از شعرا و ادبای کردستانی اشعار و قطعه‌های ادبی را بیان کردند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار