کد خبر ۶۳۴۹۹۳ ۹ بازدید انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۷

5 روز از غرق‌شدن رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت گذشت؛ سرنوشت نامعلوم در اعماق رودخانه سیمره

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت با بیان اینکه تاکنون هیچ سرنخی از جسد غرق‌شده رئیس سابق هیئت کوهنوردی این شهرستان با تلاش مداوم امدادگران پیدا نشده، گفت: امروز یک جوان دیگر نیز در رودخانه سیمره غرق شد.
- اخبار استانها -

محمدشریف حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: پس از گذشت پنج روز از غرق‌شدن سیدرضا نقوی رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت تاکنون هیچ‌گونه سرنخی از جسد او پیدا نشده‌است.

وی افزود:  در روز پنجم حادثه تیم جست‌وجو و نجات جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت هم‌چنان با تلاش مدوام عملیات جست‌وجو را ادامه می‌دهند و امیدها برای پیداکردن پیکر فرد غرق‌شده وجود دارد.

رئیس سابق هیئت کوهنوردی کوهدشت در رودخانه «سیمره» غرق شدکشف جنازه جوان غرق‌شده در رودخانه مردق‌چای مراغه ‌پس از 10 روز ‌229 نفر در 2 ماه گذشته غرق شده‌اند

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان کوهدشت عنوان کرد: یک تیم غواصی از جمعیت هلال‌احمر لرستان و هم‌چنین بهمن پرورش یکی از غواصان بین‌المللی به منطقه شیرز اعزام شده‌اند تا عملیات جست‌وجو با قدرت و سرعت بیش‌تری ادامه یابد؛ شدت آب رودخانه سیمره و گل‌آلود بودن این رودخانه در پی سیلاب اخیر شرایط جست‌وجو را برای امدادگران و غواصان دشوار کرده‌است.

وی از غرق‌شدن یک جوان دیگر در رودخانه سیمره خبر داد و بیان کرد: امروز یک جوان 25ساله به‌نام سامان محمدی اهل روستای شیراوند علیا از توابع بخش درب‌گنبد در رودخانه سیمره غرق شده‌است.

برچسب ها :کوهدشت
0

آخرین اخبار