کد خبر ۶۳۳۲۰۲ ۳۳ بازدید انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳

بازسازی جاده نورآباد- نهاوند؛ بازگشایی محور تا عصر امروز

استاندار همدان گفت: جاده نورآباد به نهاوند در مسیر گامسیاب دچار رانش شدید شده که هم‌اکنون عملیات بازسازی در حال انجام است و تا عصر امروز بازگشایی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،سید سعید شاهرخی ظهر امروز در نشست با استاندار لرستان اظهار داشت: علی‌رغم اینکه بارش‌های سنگین و آب‌گرفتگی معابر و جاده در شهرستان‌های استان همدان نیز وجود داشت، نیروهای امدادی و هلال‌احمر به لرستان اعزام شدند.

وی افزود: تیمی متشکل از دستگاه‌های اجرایی ستاد بحران همدان به لرستان اعزام شدند تا به صلاح‌ استاندار لرستان در مناطق سیل‌زده فعالیت کنند.

استاندار همدان بابیان اینکه در شهرستان‌های دورود وازنا بازسازی و بهسازی واحدهای مسکونی به استان همدان واگذارشده است عنوان کرد: هم‌اکنون نیروهای خدمات شهری در شهرستان چگنی مستقر شدند و کار پاک‌سازی تا فردا به اتمام می‌رسد.

همدان| سیل در نهاوند به 3500 واحد مسکونی خسارت وارد کردهمدان|نهضت آسفالت به زودی در شهر نهاوند آغاز می‌شود

وی بیان کرد: کمک‌های استان همدان توسط تیم‌های مردمی در مناطق سیل‌زده لرستان در حال توزیع بوده و هم‌اکنون نیز مقدار زیادی از آن‌ها در انبارهای لرستان ذخیره‌شده است.

شاهرخی تصریح کرد: قطعه‌ای از مسیر ویسیان به پل‌دختر نیز توسط دستگاه‌های اجرایی استان همدان بازسازی می‌شود؛ نیروهای خدمات شهرداری ما و دستگاه‌های امدادی در شهرستان پل‌دختر برای پاک‌سازی معابر مستقر می‌شوند.

وی گفت: جاده نورآباد به نهاوند در مسیر گامسیاب دچار رانش شدید شده که هم‌اکنون عملیات بازسازی آن در حال انجام است و تا عصر امروز بازگشایی می‌شود.

برچسب ها :نورآباد
0

آخرین اخبار