کد خبر ۶۳۳۰۸۷ ۱۲ بازدید انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷

دعوت از نماینده جنجالی مجلس برای حضور در اردوی جهادی

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو،
به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سجاد مردانه مسئول گروه جهادی گفتمان ناب از سید مصطفی ذوالقدر نماینده‌ی مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک طی بیانیه ای دعوت کرد تا در اردوی جهادی مناطق سیل زده حضور پیدا کند.   متن این نامه به شرح زیر است:   بسمه تعالی

«نماینده‌ی مجلس، چون نماینده‌ی این ملت عزیز است، باید عزّت این ملت را حفظ کند.» مقام معظم رهبری

جناب آقای سید مصطفی ذوالقدر نماینده‌ی مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک

سلام علیکم

مجلس شورای اسلامی محلی است که فراتر از هر ارگان دیگری سرنوشت ملت ایران بدان جا وابسته است و آینده‌ی مردم در دست نمایندگانی است که در آن جا مشغول به خدمت‌اند. به همین دلیل است که مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس می‌فرمایند: «خدای متعال در روز قیامت، از یکایک دقایق و اقدامات شما در این کار سؤال خواهد کرد.»
نماینده محترم! متاسفانه در روز‌های اخیر عکسی از شما در صحن مجلس شورای اسلامی منتشر گردیده که نه تنها دون شأن مجلس و دور از جایگاه نمایندگی ملت است بلکه بی‌احترامی به تمام مردم ایران خصوصا مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک می‌باشد. عکسی که پیش از آنکه تصویرگر خدمت باشد، بوی کاخ نشینی می‌دهد و رنگ رفاه‌زدگی دارد. رفاه و آسایشی که بسیاری از مردم حوزه‌ی انتخابیه‌ی شما از آن برخوردار نیستند. کوخ نشینانی که با تمام مشکلات و مشقات موجود دل در گرو این انقلاب دارند. شاید بهتر باشد توصیه‌ی مهم امام راحل به مجلس و دولت را خدمت جناب‌تان خاطر نشان نمایم که فرمودند: «قدر این ملت را بدانید و در خدمتگزاری به آنان خصوصاً مستضعفان و محرومان و ستم‌دیدگان که نور چشمان ما و اولیای نعم همه هستند و جمهوری‌اسلامی ره‌آورد آنان و با فداکاری‌های آنان تحقق پیدا کرد و بقای آن نیز مرهون خدمات آنان است، فروگذار نکنید و خود را از مردم و آنان را از خود بدانید.»
جناب آقای ذوالقدر در دورترین نقطه‌ی حوزه انتخابیه شما روستایی وجود دارد به نام زمیندر که نمی‌دانم اصلا نام آن به گوشتان خورده است یا نه؛ روستایی محروم با مردمی مستضعف، ولی در عین حال انقلابی و امیدوار. مردمی که با وجود تمام سختی‌ها و کم‌کاری‌های مسئولین هنوز هم کپر‌ها و خانه‌های کوچکشان مزین است به عکس امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، عکس‌هایی که بسیاری از آن‌ها هم‌سن خود انقلاب است. تاکنون چند بار سری بدان روستا و ده‌ها روستای محروم مشابه آن در حوزه‌ی انتخابیه خود زده‌اید؟ مبادا چندین دوره نمایندگی مجلس و استقرار در پایتخت باعث شده باشد تا شما از احوال محرومین و مستضعفین که وارثان حقیقی این انقلاب‌اند غافل گشته باشید. اینجانب به عنوان نماینده‌ی گروه جهادی گفتمان ناب که متشکل از دانشجویان و نخبگان دانشگاهیست و عضو کوچکی از جهادگران انقلاب اسلامی که اعضای آن افتخار گذراندن ایام نوروز خود را کنار مردم مهربان و وفادار این روستا و شهرستان میناب را داشته اند از شما دعوت می‌کنم به روستای زمیندر تشریف آورده و ضمن شرکت در اردوی جهادی پای سخنان مردم نجیبش بنشینید تا از نزدیک درس وظیفه‌شناسی، انقلابی‌گری و ولایت‌مداری را نزد مردم غیور آن دیار تلمذ کنید. امید آن داریم تا حضور شما در این روستا و روستا‌هایی که باید به نمایندگیشان افتخار کنید، ضمن تلنگر باعث ایجاد روحیه‌ی ساده زیستی و مردمی و انقلابی در جنابعالی گردد.

سجاد مردانه
مسئول گروه جهادی گفتمان ناب   گفتنی است نوع نشستن این نماینده مجلس در جلسه اخیر مجلس شورای اسلامی سوژه رسانه ها و دیگر اقشار شد.
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار