کد خبر ۶۳۳۰۷۰ ۱۸ بازدید انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶

مرحله دوم خدمت‌رسانی سپاه سمنان به سیل‌زدگان پلدختر آغاز شد

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با اشاره به اتمام مرحله نخست خدمت‌رسانی سپاه این استان به سیل‌زدگان پلدختر و آغاز مرحله دوم این خدمت‌رسانی گفت: در این مرحله مایحتاج اولیه این مردم تأمین می‌شود.
- اخبار استانها -

سرهنگ حمید دامغانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سمنان، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و بر اساس قولی که داده بودیم مرحله نخست خدمت‌رسانی که تخلیه گل از منازل و کوچه و خیابان بود باهمت همه جهادگران به انجام رسید.

وی با بین اینکه در حال حاضر جهادگران سمنانی به کمک مردم دیگر نقاط دیگر شهرستان پلدختر و استان‌های دیگر مشغول هستند گفت: تأمین و تهیه مایحتاج اولیه و سپس ساخت و مرمت منازل مردم مرحله بعدی اقدامات سپاه استان در منطقه واگذارشده شهرستان پلدختر است که به‌زودی آغاز می‌شود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: تأمین وسایل و لوازم اولیه این مردم سیل‌زده نیازمند همت و یاری همه مردم استان است تا هر چه زودتر بتوانیم گام‌های بعدی را در راستای ساخت مسکن و مرمت آن با همکاری دستگاه‌های اجرایی برداریم.

یکدلی همگانی برای کمک به سیل زدگاننخستین کاروان امدادرسانی کهگیلویه برای کمک به سیل زدگان خوزستان اعزام شد

سرهنگ دامغانی ضمن تقدیر از مردم نوع‌دوست استان در یاری سیل‌زدگان بیان داشت: کمک‌های مردمی پس از جمع‌آوری اعم از نقدی و غیر نقدی به دست مردم سیل‌زده می‌رسد تا در عادی‌سازی و بازگشت مردم سیل‌زده به روال عادی زندگی تسریع شود.

وی با اشاره به کمک‌های موردنیاز مردم سیل‌زده شهرستان پلدختر افزود: پتو، زیرانداز، مواد غذایی خشک، کنسرو و لوازم‌خانگی اولیه موردنیاز مردم سیل‌زده است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از مردم خواست برای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده شأن و کرامات این مردم را حفظ کرده و لوازم نو ارسال کنند.

برچسب ها :پلدختر
0

آخرین اخبار