کد خبر ۶۳۳۰۵۹ ۱۴ بازدید انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۱

1800 سری لوازم منزل، هدیه رهبر انقلاب به سیل‌زدگان گلستانی وارد این استان شد

سرپرست استانداری گلستان گفت: نخستین محموله هدایای مقام معظم رهبری به سیل‌زدگان گلستانی در قالب یک‌هزار و 800 سری لوازم منزل وارد استان شد که با تأیید فرمانداران و بنیادمسکن بین سیل‌زدگان توزیع می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از گرگان، میرمحمد غراوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ارسال نخستین محموله هدایای رهبر معظم انقلاب اسلامی به سیل‌زدگان گلستانی اظهارداشت: نخستین محموله کمک‌های ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در قالب یک‌هزار و 800 سری لوازم خانگی وارد استان شد.

وی با بیان اینکه چهار هزار سری لوازم خانگی اهدایی مقام معظم رهبری بین سیل‌زدگان استان توزیع خواهد شد، گفت: پس از توزیع این لوازم بین سیل‌زدگان، مرحله دوم این کمک‌ها نیز به استان ارسال می‌شود.

خوزستان ارسال محموله کمک ستاد اجرایی فرمان امام به دزفول+تصویرتخلیه محموله 100 تنی کمک ستاد اجرایی فرمان امام در اهواز + فیلمستاد اجرایی فرمان امام 350 هزار مسکن روستایی را بیمه کرد

سرپرست استانداری بیان داشت: این محموله شامل یک‌هزار و 800 سری لوازم خانگی شامل یخچال، فرش، گاز، سرویس ظرف و قابلمه، لوازم التحریر، پتو و غیره است که بین خانواده‌های سیل‌زده توزیع خواهدشد.

وی خاطرنشان کرد: شناسایی خانواده‌های نیازمند بر اساس بانک اطلاعاتی است که به تایید فرمانداران و بنیاد مسکن استان رسیده است.

غراوی ابراز امیدواری کرد: با کمک خیران و سایر نهادهای دولتی و غیردولتی مشکلات سیل‌زدگان خیلی زود برطرف شود.

وی همچنین یادآور شد: اقلام تحویلی در سامانه‌ای که به همین منظور طراحی شده ‌ثبت خواهدشد تا جلوی سوءاستفاده‌های احتمالی گرفته شود.

سرپرست استانداری ادامه داد: آمارها از کمک‌های انجام شده بسیار بالا بوده که از همه مردم که دست یاری برای کمک به هموطنان خود دادند قدردانی می‌کنیم.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار