کد خبر ۶۳۲۹۸۴ ۲۶ بازدید انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶

عضو مجلس خبرگان رهبری: ملت ایران مقاوم و با صلابت در برابر کفار ایستاده است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ملت ایران مقاوم و با صلابت در برابر کفار ایستاده است، یکی از مصادیق برجسته این ویژگی سربازان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند که به خاطر مقاومت در برابر دشمن توسط استکبار جهانی تحریم شدند.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی در جشن شوق حضور هیئت رزمندگان اسلام زنجان که در شبستان کربلا مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم از اقوامی سخن گفته است که در آینده تاریخ، پرچم داران اسلام و مکتب اهل بیت (ع) خواهند بود.

وی افزود: پیامبر (ص) در روایاتی این بشارت و نوید را مربوط به ایرانیان دانسته است، برای این دسته از اشخاص چند ویژگی گفته شده که عشق و علاقه به خداوند و مهرورزی و عطوفت نسبت به مومنان و صلابت و استواری در برابر کافران از جمله آن است.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: این افراد اهل جهادگری و تلاش هستند و در راه خدا از ملامت ملامت گران ترسی ندارند، این ویژگی‌ها بر اساس روایات ویژگی‌های یاران امام زمان (عج) به شمار می‌رود و به شکل کاملی در مردم شریف ایران متبلور شده است.

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه ملت ایران اهل ارادت به خداوند و اهل بیت (ع) و امام زمان (عج) هستند، ادامه داد: ارادت آن‌ها به اهل بیت (عج) به دلیل علاقه به خداوند است، ملت ایران اهل مهروزی و علاقه به مومنان هستند و جلوه‌های برجسته ایثار و فدارکاری در کمک به سیل زدگان را در این ایام مشاهده کردیم.

رئیس پژوهشگاه فقه نظام با اشاره به خدمات مردم زنجان به سیل زدگان گفت: مردم این استان موکب‌های حسینی را در مناطق سیل زده برپا کردند و روزانه 15 هزار وعده غذا به هموطنان سیل زده تقدیم می‌کنند.

حاج ابوالقاسم بیان کرد: ملت ایران مقاوم و با صلابت در برابر کفار ایستاده است، یکی از مصادیق برجسته این ویژگی سربازان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند که به خاطر مقاومت در برابر دشمن توسط استکبار جهانی تحریم شدند و آمریکای جنایتکار آن‌ها را تروریست خواند.

وی گفت: اقدام آمریکا در تروریست خواندن سپاه پاسداران اقدام عجیبی نیست و نباید از متهم کردن نیروهای انقلابی هراسی به دل راه داد چون یزید نیز مقتدای سپاهیان یعنی امام حسین (ع) را تروریست خواند و اباعبد الله (ع) را خارجی به معنای شورش گر نامید.

جنگ روانی دشمن کوچکترین خللی در اتحاد ملت ایران ایجاد نمی‌کندعضو مجلس خبرگان رهبری: اقدام آمریکا علیه سپاه سبب وحدت و انسجام ملت ایران می‌شود

استاد حوزه علمیه عنوان کرد: ملت ایران اهل جهاد و تلاش هستند و نیروهای جهادگر مصداق بارز یجاهدون فی سبیل الله هستند و ملامت ملامت گران را مورد توجه قرار نمی‌دهند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار