کد خبر ۶۳۲۹۸۱ ۲۵ بازدید انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶

طهرانچی: اگر سپاه نبود لشکر جاهل شیاطین بر منطقه حاکم می‌شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت:بسیار دردناک است که حاکمیت داعشیان در منطقه از دید غربیان تجلی تروریست نبود و کسانی که مردم مظلوم منطقه را از جنایت‌های گروه‌های تروریستی در امان نگه داشتند، به عنوان تروریست معرفی شدند.
- اخبار سیاسی -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در همایش "من هم یک سپاهی‌ام" که به همت دانشگاه آزاد برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: در چهل سالگی انقلاب، آمریکا که داعیه رهبری جهان و تمدن غرب را دارد، در مسیر سیطره کامل بر جهان یک مانع بیشتر ندارد و آن انقلاب اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای است.

حضور طهرانچی با لباس سپاه در دانشگاه آزاد+ عکسطهرانچی: خانواده بزرگ دانشگاه آزاد پشتیبان و همراه سپاه پاسداران است

وی افزود: کسی در آن مقطع که امام خمینی(ره) در سال 57 تمدن اسلامی را  پایه‌گذاری کرد فکر نمی‌کرد در شرایط برقراری جنگ سرد، ایران اسلامی ما به کشوری تبدیل شود که مستضعفین عالم دل به آن بستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: استقلالی که از شاخصه‌های این نظام بود توانست خیلی سریع حرکت به سوی تمدن اسلامی را در دیگر کشورهای منطقه رهبری کند.

طهرانچی ادامه داد: دشمنان به این نتیجه رسیدند که دانشمندان کشور که به ندای رهبر لبیک گفتند و به جایگاه تمدنی خود در دوره تمدنی اسلامی واقف هستند را باید با اغتشاش سیاسی متوقف کنیم، شهیدان رضایی نژاد و دانشمندان رشد کرده در تمدن انقلاب اسلامی بودند و می‌توانستند  تاثیرات بسزایی را در عرصه جهاد علمی بگذارند که با ترور دشمنان به جایگاه رفیع شهادت رسیدند.

وی گفت:  اگر سپاه نبود لشکر جاهلی شیاطین بر منطقه حاکم می‌شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بسیار دردناک است که حاکمیت داعشیان در منطقه از دید غربیان تجلی تروریست نبود و کسانی که مردم مظلوم منطقه را از جنایت‌های گروه‌های تروریستی در امان نگه داشتند، به عنوان تروریست معرفی شدند.

طهرانچی تصریح کرد: امروز آنچنان عرصه بر نظام سلطه تنگ شده که به هجوگویی افتاده‌اند اما مردم منطقه به خوبی فهمیده‌اند که نجات‌بخش آنها از چنگال تروریست کیست.

** ما منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) هستیم

وی ادامه داد: ما اعتقاد داریم که منتظران ظهور حضرت مهدی (عج) هستیم و منتظر واقعی باید امید را در دل مستضعفین روشن نگه دارد و این انتظار پاسخی جز این اتهامات گزاف ندارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: امروز دور هم جمع شده‌ایم که بگوئیم سپاهی بودن یک منش است و فرقی نمی‌کند بنده کسوت استادی دانشگاه را داشته باشم و دیگری یک دانشجو یا روحانی باشد و اگر پای نظام و انقلاب ایستادن یعنی اتهامات این‌چنینی از نظام سلطه ما به این اتهامات افتخار می‌کنیم.

طهرانچی خاطرنشان کرد: در جریان بازدید از مناطق سیل‌زده، مردم به بنده می‌گفتند که سپاه به داد ما رسید و ما ممنون سپاهیان هستیم. بدیهی است که آنان که کشتن انسان‌ها برایشان راحت است قدرت سپاه را بر نمی‌تابند و آنان که معتقد به حاکم کردن تفکرات لیبرالیستی باشند قدرت سپاه را بر نمی‌تابتد‌.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که چهل سال از عمر انقلاب گذشته و عملکرد فرعونیان جهان حاکی از آن  است که همچنان در راه  ولایت قرار داریم.

طهرانچی خطاب دولتمردان آمریکا گفت: ای رهبران تمدن غرب، جمهوری اسلامی به زعامت رهبر عظیم‌الشأن خود داعیه‌دار حرکت تمدن اسلامی است و سرانجام کاخ عنکبوتی شما را روی سرتان فرو خواهد ریخت.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار