کد خبر ۶۳۲۴۳۴ ۲۳ بازدید انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۶
مدیرکل تعاون وزارت آموزش و پرورش خبر داد؛

اعطای ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن به فرهنگیان سیل‌زدگان

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از اعطای ۵۰۰ میلیون ریالی تسهیلات خرید مسکن و ۱۵۰ میلیون ریالی خرید لوازم خانگی به فرهنگیان سیل‌زده خبر داد.

اعطای ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات خرید مسکن به فرهنگیان سیل‌زدگانبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده پلدختر با حضور در منازل فرهنگیان سیل‌زده و دلجویی از خانواده آن‌ها در گفتگو با خبرنگار فارس در پلدختر، اظهار داشت: خدمات‌رسانی به هم‌نوعان و هم‌وطنان سیل زده که امروز در پلدختر گرفتار سیل شده‌اند، وظیفه‌ای توأم با لذت است.

وی گفت: آموزش و پرورش نیز جهت رفاه حال مردم سیل‌زده در همراهی، همیاری و همکاری با آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: نیرو‌های این اداره در حال بررسی و شناسایی جامعه فرهنگی آسیب دیده از سیل هستند تا با توجه به نوع خسارت وارده بسته‌های حمایتی و رفاهی با آن‌ها ارائه شود.

وی افزود: بسته‌های حمایتی که از سوی اداره آموزش و پرورش بین فرهنگیان و خانواده‌های سیل زده آن‌ها توزیع می‌شود علاوه بر تسهیلات مسکن و خرید لوازم خانگی مساعدت‌های بلاعوض به دانش‌آموزان سیل زده است.

کریمی‌فر گفت : ادارات کل آموزش و پرورش تهران و شهرستان‌های این استان به انضمام این اداره در استان البرز به عنوان استان معین مناطق سیل‌زده انتخاب و از تمام ظرفیت‌های موجود در جهت کیفیت‌بخشی به مسائل آموزشی به سیل زده‌ها استفاده می‌شود.

وی افزود: با مشارکت تعدادی از خیران مدرسه‌ساز در سراسر کشور و دعوت از آن‌ها و انعقاد تفاهم‌نامه‌های فی مابین به زودی عملیات اجرایی بهسازی و بازسازی مدارس تخریب شده از سیل آغاز می‌شود.

مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: همچنین به زودی مقداری تجهیزات اداری و آموزشی برای مناطق سیل‌زده تهیه، تأمین و تحویل ادارات آموزش و پرورش مربوطه می‌شود.

وی افزود: تا عادی شدن وضعیت بحرانی در مناطق سیل‌زده توزیع مواد غذایی گرم توسط مرکز رفاهی خانه‌های معلم صورت می‌گیرد.

 انتهای پیام / ا

تسهیلات خرید مسکن به فرهنگیان سیل‌زدگان
برچسب ها :پلدختر پلدختر
0

آخرین اخبار