کد خبر ۶۳۲۳۳۰ ۱۴ بازدید انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۲

لرستان|تخریب پل‌ها در کوهدشت شمالی؛ مردم از تردد خودداری کنند

بخشدار کوهدشت با اشاره به خسارت 52میلیارد تومانی سیلاب به زیرساخت‌های راه در بخش مرکزی گفت: مردم از ترددهای غیرضروری در کوهدشت شمالی خودداری کنند.
- اخبار استانها -

آرمان منصوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت اظهار داشت: وقوع سیلاب در منطقه کوهدشت شمالی باعث تخریب جدی راه، ابنیه و پل‌های واقع در این محور شده‌ و حدود 52میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های راه بخش مرکزی وارد شده‌است.

وی با بیان اینکه تمام پل‌ها در محورهای کوهدشت شمالی و جنوبی تخریب‌شده، افزود: از مردم تقاضا داریم باتوجه به خطرات احتمالی در محور کوهدشت شمالی از ترددهای غیرضروری تا بهسازی این محور خودداری کنند.

امداد هوایی به عشایر سیل‌زده کوهدشت؛ خط انتقال آب شرب روستاهای عشایری خسارت دیدلرستان| تلاش گروه‌های جهادی برای پاک‌سازی منازل؛ غذای گرم بین سیل‌زدگان کوهدشت توزیع شد1500 نفر از روستائیان کوهدشت در محاصره سیل؛ تردد فقط با قایق + فیلم

بخشدار مرکزی کوهدشت با تأکید بر اینکه در حال حاضر بازگشایی محور کوهدشت شمالی به‌صورت اضطراری و موقت برای امدادرسانی به سیل‌زدگان انجام‌شده، عنون کرد: این محور موقت دارای ایمنی کافی نیست و بیش‌تر مناسب خودروهای کمک‌دار و سنگین است.

برچسب ها :کوهدشت
0

آخرین اخبار