کد خبر ۶۳۲۳۰۶ ۱۴ بازدید انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴
شاکر در گفتگو با دانشجو:

دانشجویان دانشگاه شریف در پلدختر هر وعده ۱۰۰۰ پرس غذای گرم پخت و توزیع می‌کنند

محمد جواد شاکر آرانی، جهادگر هیئت الزهرا دانشگاه شریف در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون اقداماتی که اعضای این هیئت در استان لرستان برای کمک به سیل‌زدگان انجام داده‌اند، گفت: هیئت الزهرا(س) دانشگاه صنعتی شریف از شانزدهم فروردین ماه شروع به جمع آوری کمک‌های مردمی کرده است و همچنین گروهی از دانشجویان جهادگر هیئت الزهرا(س) این دانشگاه ازهفدهم فروردین ماه به منطقه پل دختر عازم شده و تا ۲۲ فروردین ماه در این منطقه حضور خواهند داشت.

محمد جواد شاکر آرانی، جهادگر هیئت الزهرا دانشگاه شریف در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون اقداماتی که اعضای این هیئت در استان لرستان برای کمک به سیل‌زدگان انجام داده‌اند، گفت: هیئت الزهرا(س) دانشگاه صنعتی شریف از شانزدهم فروردین ماه شروع به جمع آوری کمک‌های مردمی کرده است و همچنین گروهی از دانشجویان جهادگر هیئت الزهرا(س) این دانشگاه ازهفدهم فروردین ماه به منطقه پل دختر عازم شده و تا ۲۲ فروردین ماه در این منطقه حضور خواهند داشت.   وی ادامه داد:  گروه دوم جهادگران دانشگاه شریف نیز از ۲۲ فروردین ماه عازم این منطقه خواهند شد.   شاکر اضافه کرد: تیم اولی که وارد منطقه شد، یک کامیون شامل اقلام خوراکی نیز با خود داشت که در یکی از روستا‌های اطراف پل دختر ساکن شده و در آن منطقه یک آشپزخانه پخت غذای گرم دایر کرده است که روزی دو وعده غذا بین مردم منطقه توزیع می‌کنند و هروعده بین ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ پرس غذای گرم بین مردم منطقه و افرادی که کمتر مورد رسیدگی قرار گرفته بوده‌اند،  توزیع می‌شود البته این رقم با ورود نیرو‌های جدید افزایش خواهد یافت.
این عضو جهادگر هیئت الزهرا(س) با اشاره به افزایش خدمات رسانی توسط اعزای این گروه گفت:  گل زدایی از منازل و شستن فرش‌ها و وسایل با ورود نیرو‌های تازه نفس به زودی انجام خواهد شد. دانشجویان جدیدی برای شرکت در این کار داوطلبانه ثبت نام کرده اند که قرار است به زودی به منطقه اعزام شوند و اگر این تعداد آنها قابل قبول باشد؛ احتمال اینکه یک تعدادی از این تیم به خوزستان برود و به توزیع غذا در آن منطقه بپردازد، بسیار زیاد است.
لازم به ذکر است، در حال حاضر اعضای هیئت الزهرای دانشگاه شریف در روستای «نصیر تپه واشیان» از توابع پل دخترمشغول خدمت‌رسانی هستند.
0

آخرین اخبار