کد خبر ۶۳۱۶۴۰ ۲۸ بازدید انتشار : ۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۸

بیمارستان صحرایی ارتش فردا در پلدختر راه‌اندازی می‌شود؛ بازگشایی راه زمینی معمولان

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: بیمارستان صحرایی ارتش از فردا در شهر پلدختر عملیاتی می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد،امیر کیومرث حیدری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روز در اینجا مستقر هستیم و تکلیف داریم تا وقتی مردم بزرگوار در این خطه اعلام رضایت نکنند مردم را ترک نخواهیم کرد.

وی افزود: امروز از همه مناطق نه‌تنها بازدید بلکه امدادرسانی کردیم و دستورات تکمیلی جهت ادامه کارها دادیم، به پل‌دختر رفتیم و یگان‌های نیروی زمینی مشغول لایروبی کوچه‌ها و منازل هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد: تعداد بسیار زیادی نیروی انسانی از اصفهان، کرمانشاه و خرم‌آباد به منطقه فرستادیم که قریب سه هزار نفر الآن در داخل شهر پل‌دختر مشغول لایروبی خیابان‌ها است.

وی بیان کرد: در حال ایجاد بیمارستان صحرایی هستیم، پل هوایی به‌وسیله هوانیروز از پل‌دختر، معمولان و روستاهای اطراف و مرکز برقرار شده است.

ورود 1000 نفر نیروی کمکی به پلدختر؛ مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم سریع‌تر عمل کنندقطع راه ارتباطی 60 روستای پلدختر؛ میزان کمک‌ها جوابگوی گستردگی خسارات نیستاستقرار بیمارستان صحرایی نزاجا در پلدختر

امیر حیدری تصریح کرد: چندین روز است که امدادرسانی پیاپی داریم، دیروز خوشبختانه موفق شدیم راهی پیدا کنیم برای ارتباط مردم خوب چم‌مهر که شرایط بسیار سختی داشتند که به آن‌ها رسیدیم و یک پست بهداری در آنجا ایجاد کردیم و راه ارتباط  زمینی از یک نقطه به مرکز وصل کردیم و برای نقاط دیگر اردوگاه ایجاد کردیم.

وی خاطرنشان کرد: برای مردم نورآباد بالگرد و وسایل مهندسی فرستادیم، برای مردم دورود و جاهایی که مشکل‌دارند تمام تلاش ما این است که راه ارتباط زمینی را برقرار کنیم که در پل‌دختر موفق شدیم و برای معمولان امروز از مقامات استانداری قول گرفتم که تا غروب این کار انجام شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ملت بزرگوار بدانند که ما در کنارشان هستیم تا زمانی که احساس کنیم نیازمند هستند، بیمارستان صحرایی از فردا در منطقه پل‌دختر عملیاتی می‌شود و امروز بخشدار شهرستان چگنی امروز بخشدار در تماس بود به آن‌ها نیز کمک خواهیم کرد.

برچسب ها :پلدختر پلدختر
0

آخرین اخبار