کد خبر ۶۳۰۱۸۹ ۲۴ بازدید انتشار : ۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۸

#مرور_سال_۹۷ | ما در زمینه‌ زن مدعی هستیم

صفحه مجازی ریحانه با انتشار پستی به مرور بیانات رهبر انقلاب در حوزه زن٫خانواده و سبک زندگی در تیر ماه سال ۱۳۹۷ پرداخت.

#مرور_سال_۹۷|ما در زمینه‌ی زن مدعی هستیم

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، روز‌های پایانی سال فرصت مناسبی است برای مرور بیانات رهبر انقلاب در سال ۹۷. به همین خاطر صفحه مجازی «ریحانه» منتسب به حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب با انتشار مجموعه پست‌هایی تحت عنوان «مرور سال 97»، جملات مرتبط با موضوع زن، خانواده و سبک زندگی که توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال گذشته بیان شده است را مرور می‌کند.

 در یکی از این پست‌ها آمده است:

«۱-ما در زمینه‌ی زن مدعی هستیم

در آن سالهای اوایل انقلاب به دانشگاه دائماً میرفتم سخنرانی میکردم؛ یک وقتی یکی از دانشجوها از بنده پرسید که شما در مورد مسئله‌ی زن چه دفاعی دارید؟ بنده گفتم ما هیچ دفاعی نداریم! ما حمله‌ای داریم، ما هجومی داریم! دفاع چیست؟ ما در زمینه‌ی زن مدعی هستیم. ما در قضیه‌ی زن، مدعی دنیا هستیم. در زمینه‌ی حقوق بشر این‌جوری است، ما دفاع نباید بکنیم، ما باید حمله کنیم! ۱۳۹۷/۰۴/۰۶

۲-ایمان؛ علت روحیه‌ی مادران شهدا

ما مثل بعضی از کشورهای دیگری که انقلاب کردند، بی‌خدا، بی‌توکل، بی‌معنویت نبودیم که وسط راه بمانیم؛ ایمان، ما را نگه داشت، ما را هدایت کرد؛ روح امید و روح ایثار و فداکاری را ایمان در ما زنده کرد. اینکه یک مادری سه فرزند جوان خود را که مثل گل آنها را در آغوش خود پرورش داده به میدان جنگ بفرستد و جان آنها را در معرض خطر قرار بدهد و بعد هم افتخار بکند که این کار را کرده است، این جز با ایمان امکان‌پذیر نبود. ۱۳۹۷/۰۴/۰۹»

#مرور_سال_۹۷|ما در زمینه‌ی زن مدعی هستیم

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار