کد خبر ۶۳۰۱۸۳ ۱۰ بازدید انتشار : ۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷

گزارش جامعی از وقوع سیل در استان گلستان به مقام معظم رهبری ارائه می‌شود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور و نماینده مقام معظم رهبری گفت: برای تسکین آلام مردم از طرف سازمان تبلیغات اسلامی استان و شهرستان ستاد عملیات روانی و روحی تشکیل شود.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از گنبدکاووس، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان اظهارداشت:مهم ترین مسئله بعد از وقوع حادثه سیل در شهرستان گنبدکاووس و دیگر شهرهای استان رفع دغدغه و نگرانی‌های روحی و روانی مردم است.تسکین بخشی از این آلام توسط مسئولان و حضور بین مردم رفع می شود.

وی افزود: سازمان تبلیغات و روحانیون باید کار فرهنگی برای تسکین آلام مردم آغاز کنند و انتظار می‌رود سازمان تبلیغات اسلامی استان و شهرستان ستاد عملیات روحی و روانی برای آرامش فکری مردم تشکیل دهد.

نماینده مقام معظم رهبری و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان داشت: کار رسانه‌ای خوبی در انعکاس گزارشات سیل و آسیب‌های وارد شده انجام شود تا مردم استان‌های دیگر و موسسات مردم نهاد در صورت آمادگی کمک بتوانند کمک‌های خود را از کانال درست ارسال کنند.

وی ادامه داد: کار رسانه‌ای باید گسترده و قوی باشد تا بتوانیم کمک‌های استان‌های دیگر و کشوری را برای جبران خسارت مردم جمع‌آوری کنیم.

حجت الاسلام قمی گفت: اگر سازمان تبلیغات اسلامی کشور و استانی در زمینه کمک‌های مالی و معنوی قصور داشته، جبران می‌کند.

سیلاب 100 میلیارد تومان به شهرستان آزادشهر خسارت وارد کرد
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار