کد خبر ۶۲۸۳۸۱ ۲۳ بازدید انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد:

تابلوهای سیار برای تبلیغات انتخاباتی در بروجرد نصب شده است

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد گفت: تابلوهای سیاری در قالب داربست و بنر در اماکن پر تردد این شهرستان برای تبلیغات نامزدهای انتخاباتی نصب شده است.

احسان تقوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد، اظهار کرد: هدف از نصب تابلوهای سیار جلوگیری از نصب تراکت‌های تبلیغاتی در بدنه شهری است.

وی عنوان کرد: نصب تراکت‌های تبلیغاتی نامزدها بر روی تابلوهای سیار تسهیل در جمع‌آوری آنها پس از پایان زمان تبلیغات را به دنبال دارد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد تاکید کرد: اجرای موفقیت‌آمیز نصب تابلوهای سیار در انتخابات گذشته افزایش این تابلوها برای انتخابات امسال را به دنبال داشته است.

تقوی با اشاره به اینکه نصب تراکت و بنرهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی در بدنه شهری نوعی تخلف برای آنها محسوب می‌شود، افزود: این مهم توسط فرمانداری به نامزدهای انتخاباتی گوشزد شده است.

وی یادآور شد: افراد می‌توانند شکایت خود را از طریق سامانه 137 به شهرداری اطلاع داده و این شکایات پس از اطلاع‌رسانی به شهرداری به صورت کتبی در اختیار سازمان زیباسازی این نهاد قرار می‌گیرند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخورد و جریمه نقدی این سازمان با موسساتی که اقدام به نصب تراکت در بدنه شهری می‌کنند، گفت: شهروندان برای جلوگیری از برخورد قانونی شهرداری با آنها در پی نصب تراکت‌ها در بدنه شهری از بسترهای جایگزین نظیر روزنامه‌ها و تلویزیون‌های شهری استفاده کنند.

تقوی اظهار کرد: چاپخانه‌های شهرستان بروجرد پیش از فعالیت موظف به اخذ مجوز از سازمان زیباسازی شهرداری این شهرستان هستند.

وی با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد نباید در اجرای قوانین محدویتی داشته باشد، خاطرنشان کرد: برخورد به هنگام گشت‌های این سازمان با نصابان تراکت‌ها در بدنه شهری کاهش این تخلف در این شهرستان را به دنبال داشته است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد ادامه داد: جلوگیری از فعالیت برخی موسساتی که اقدام به نصب تراکت با موضوع جذب نیرو در بدنه شهری می‌کنند همکاری بیش از پیش اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با این سازمان را می‌طلبد.

تقوی یادآور شد: تدوین قانونی مبنی بر اقدام موسسات و واحدها برای جذب نیرو در قالب کاریابی‌ها از سوی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضروری است.

85012/ک30/  

http://fna.ir/8H3GE9
برچسب ها :بروجرد
0

آخرین اخبار