کد خبر ۶۲۸۳۷۶ ۲۷ بازدید انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸
در بارش سنگین برف؛

امروز همدانی‌‌ها حماسه آفریدند

امروز با وجود بارش برف و باران همه پیر و جوان،‌ زن و مرد و...آمده بودند که ثابت کنند پای انقلاب و رهبر خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  نافع، بارش سنگین برف از همان ساعات اولیه صبح در همدان شروع شد و همچنان ادامه دارد و این بارش نه تنها حضور مردم را کمرنگ نکرد بلکه یک حضور تماشایی را رقم زد.

 

 امروز 22 بهمن ماه 97 و اینجا همدان، دارالمومنین و دارالمجاهدین پیر و جوان، کودک و نوجوان، زن و مرد همه و همه با مشت‌های گره شده، لبیک‌گویان و با چترهای رنگی آمده بودند تا 40 سالگی انقلاب را جشن بگیرند و به رهبرخود سید علی خامنه‌ای بگویند که «این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده»

سراسر استان همدان امروز سراسر جشن بود و شکوه و خداوند این جشن را تکمیل کرد و با سپید کردن خیابان‌ها این تصویر حضور مردم را زیباتر.

امروز راهپیمایی از میدان امامزاده عبدالله و با بدرقه این سید خدا آغاز شد و سیل جمعیت به سمت چهارراه حرکت کرد و وقتی مردم از روی پل سرازیر می‌شدند و تو این همه شکوه را یکجا می‌دیدی اشک در چشمانت حلقه می‌زند و در دل برای داشتن چنان مردمی خدار ا شاکری و دلت می‌خواهد دست تک تک این مردم را ببوسی.

 

وقتی به چهار‌ راه رسیدی صدای گیرا و حماسی نوجوانان دهه چهارم انقلاب با خواندن سرودهای حماسی تو را منقلب می‌کند و و بدون هیچ شکی باید گفت همین شعار مرگ بر آمریکای در هیمن لحظه لرز بر اندام اسکتبار انداخته و ماه‌ها تلاش آنها برای جلوگیری از خروج مردم بی‌نتیجه گذاشته...آنها فراموش کرده‌اند که این انقلاب میراث هزاران شهید است.

 

وقتی می‌بینی که مردم در زیر این برف و در میان گل و لای آنچنان محکم شعار می‌دهند تو قدم‌هایت برا محکم‌تر برمی‌داری و اینجا می‌فهمی هیچ چیز مانع نیامدن این مردم نمی‌شود.

 

در آرمگاه بوعلی «الله اکبر» مردم چنان طنین‌انداز شد که همدان را یاد بهمن 57 انداخت.

امروز 22 بهمن آنچه این راهپیمایی را جذاب‌تر و شیرین‌تر می‌کرد حضور کودکان خردسال و نوزادانی در اغوش پدر و مادر بود که با وجود سرما امده بودند تا درس عشق و ایستادگی را از همین روزها یاد بگیرند.

 

امروز مردم همدان پرچم به دست و با عزت و با غرور، استقلال خود را جشن گرفتند و با افتخار فریاد می‌زدند و هر آنچه صدا در گلو داشتند بر سر دشمن خالی کردند و به دنیا نشان دادند که این مردم انقلابی‌اند و امروز به عشق ایران و انقلاب و رهبر آمده‌اند.

امروز مردم در هر جناح و خطی با فراموشی مشکلاتی که هر روز از آن شکایت وگله دارند  برای ایران آمدند و به جهانیان اعلام کردند که پای انقلابشان ایستاده‌اند.

امروز همدان سراسر جهاد بود و همبستگی، نیروهای شهرداری، هلال احمر، انتظامی و نظامی، صدا و سیما و ... همه و همه با تلاش چندین ساعته خود زمینه یک راهپیمایی همراه با آسودگی را برای مردم فراهم کردند.

 

امروز غرفه‌های متعددی که متولی آن خود مردم بودند در طول مسیر راهپیمایی وجود داشت و از حواشی این روز باشکوه که اجرای نمایش رزمی توسط رزمی‌کاران همدانی در جشن انقلاب، پخت و توزیع کیک 40متری، مسابقه آدمک‌های ترامپ با هشتک #شترامپ، مسابقه عکس بسیج هنرمندان چهلمین حماسه حضور  مردم را خاطره‌انگیزتر کرد..  

امروز همه آمدیم، باید می‌آمدیم و نشان دهیم بر سر آن عهد که چهل سال پیش بستیم هستیم و خواهیم بود.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار