کد خبر ۶۲۸۳۷۲ ۷ بازدید انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

پیام قدردانی امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب

امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور دشمن شکن دارالعباده یزد در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.

پیام قدردانی امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاببه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،  نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری از حضور دشمن شکن دارالعباده یزد در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کردند.

پیام مشترک تشکر نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری از مردم
،به مناسبت حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن،

برخود لازم دانستیم از این همه دلدادگی مردم و پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه که در شعار‌های ،ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل، و از این همه وفاداری و ادای به پیمان و عهد که در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی نمود از همه اقشار جامعه از زن و مرد و از پیر و جوان و از کوچک و بزرگ تقدیر و تشکر نمائیم.

این عظمت و شکوه و همبستگی باید مسئولان را در انجام وظیفه و خدمت به این مردم و رسیدگی به مشکلات مخصوصاً معیشت آنان جدی‌تر و راسختر بگرداند، زیرا هر چه برای این مردم خدمت کنیم باز هم کم است و بدانیم که خدای ناکرده از دست دادن این مردم از دست دادن همه شئونات ایرانی و اسلامی و از دست دادن پشتیبان واقعی نظام است.

مجدداً از شرکت همه جانبه آحاد ملّت در این راهپیمایی عظیم تشکر می‌کنیم.

وَ اصْبِرْ فَإِنَّ اللّهَ لایُضیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنینَ.
«سایه مقام معظم رهبری مستدام باد»

ومن الله التوفیق ومن الله التوفیق
محمدرضا ناصری ابوالقاسم وافی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد نماینده مردم استان یزد در مجلس خبرگان

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار