کد خبر ۶۲۸۳۶۵ ۱۷ بازدید انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

امروز دشمنان را در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها دنبال می کنیم

گروه سیاست و اقتصاد - فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب دشمنان را در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها دنبال می کنیم، گفت: امروز آمریکا را به نقطه ای رساندیم که مجبور شد از سوریه عقب نشینی کند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از گیلان، سردار محمدعلی حق‌بین، فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس استان گیلان امروز، 22 بهمن ماه در جمع راهپیمایان جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شهرستان آستارا، اظهار کرد: امروز در اقصی نقاط کشور، صحنه های باشکوهی خلق شد.

وی با بیان اینکه امروز پس از گذشت چهل سال می توانیم قدرتمان را به رخ دشمنان بکشیم، ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن، یک پیروزی و مانور سیاسی در دفاع از انقلاب اسلامی و حاکمیت ایران است.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه انقلاب در چهل سالگی به بلوغ اجتماعی و سیاسی با بصیرت دست یافته است، افزود: در این ایام، تجربه های بسیاری را از شکست ها و پیروزی ها کسب کرده ایم.

حق‌بین با تاکید به اینکه اسرائیل در کنار مرزهای کشور خیمه زده بود، خاطرنشان کرد: با رزم رزمندگان و رشادت های فرزندان این مرز و بوم، آنها را به عقب راندیم لذا امروز ایران اسلامی برای دشمنان رجزخوانی می کند و اگر اسرائیل خطا کند، با پاسخ کوبنده ما مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه علاوه بر پیشرفت در بسیاری از عرصه ها همچنان در برخی موارد عقب هستیم، تصریح کرد: وحدتی که امام راحل بر آن اشاره داشت، فراتر از وحدت شیعه و سنی بود. در واقع امروز اختلافی بین شیعه و سنی در کشور وجود ندارد و ما به فکر وحدت خدایی هستیم.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه با تدابیر رهبر فرزانه انقلاب دشمنان را در هزاران کیلومتر دورتر از مرزها دنبال می کنیم، گفت: امروز آمریکا را به نقطه ای رساندیم که مجبور شد از سوریه عقب نشینی کند.

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار