کد خبر ۶۲۸۳۶۱ ۱۰ بازدید انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷
سخنرانان راهپیمایی 22 بهمن استان گلستان عنوان کردند؛

پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، مخالفت با فساد و حمایت از نظام بود/ مسئولین پس از این حضور باشکوه مردم، بیشتر به فکر حل مشکلات باشند

این حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن باعث امیدواری مردم سراسر جهان شد. مردم ایران نیز امیدوارتر نسبت به آیندۀ درخشان انقلاب اسلامی شدند و باید مسئولین از این پس بیشتر به فکر حل مشکلات مردم باشند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، آیت الله محمدحسن اختری با عنوان این مطلب اذعان کرد: حضور مردم در اهپیمایی ها همواره اثر گذار بوده است اما حضور در راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اثری عمیق تر و گسترده تر دارد.

وی ادامه داد: مردم علی رغم مشکلات و سوءمدیریت هایی که وجود دارد به میدان آمدند لذا از همه مسئولین می خواهیم بعد از این شکوه حضورپرشور، بیش از پیش به فکر مردم باشند و برای حل مشکلات معیشتی تدبیر کنند.

آیت الله اختری تصریح کرد: ملت ایران ملت توانمندی است و آمادگی دارد تا با مسئولین خود برای حل مشکلات دست در دست هم کمک کند. مسئولین نیز باید به میدان بیایند و این گرانی ها را از میان بردارند و دردهای اجتماعی را معالجه کنند.

وی با اشاره به اینکه دوستان انقلاب چشم به ملت ما دوخته اند تا ببینند تا کجا در راه انقلاب آمادگی دارند و دشمنان نیز منتظرند تا ضعفی در ملت ما ببینند اما امروز ملت ما عزت و سربلندی را به رخ همگان به ویژه دشمنان کشید.

دبیرمجمع جهانی اهل البیت(ع) در ادامه سخنانش پیشرفت های علمی ایران اسلامی، خدمات رسانی به دورترین مناطق روستایی و احداث دانشگاه در نقاط مختلف کشور را از برکات انقلاب دانست که زیر پرچم اسلامی محقق شده است و همه اقوام و مذاهب از آن بهره مند هستند.

وی با اشاره به اینکه در سایر کشورهایی که مدعی حکومت اسلامی هستند حتی علمای آنها نیز نمی توانند آزادانه عقاید خود را بیان کنند تصریح کرد: در کشوری مانند عربستان خطبه ای که ائمه جمعه آنها نیز می گویند را حکومت برای آنها تهیه می کند و علمای آنها اجازه توسعه مراکز، مدارس و حوزه های علمیه دینی را ندارند در حالیکه در ایران اسلامی اهل سنت پس از انقلاب حدود 400 حوزه و مراکز دینی دارند.

آیت الله اختری تاکید کرد بنای انقلاب اسلامی بنای خدمت به همه است هر چند دشمن ساکت نخواهد نشست و توطئه می کند اما امیدواریم ملت ما با آرامش،عزت و سربلندی بتواند زندگی و راه خود را داشته باشد.

دبیرمجمع جهانی اهل البیت(ع) در بخش دیگری از سخنان با اشاره به اینکه قرآن کریم نسخه ای برای مقابله با دشمن ارائه کرده است خطاب به مسئولین گفت: گمان نکنید که اگر با اروپا و آمریکا ارتباط برقرار کنید مشکلات برطرف می شود خیر آنها خود مشکل آفرینند.

وی افزود: برخی 40 سال دم از ارتباط با آمریکا زدند و هر روز هم می بینند که آمریکا چه بر سر کسانی که با آنها ارتباط برقرار کرده ،آورده است. قرآن کریم برای مقابله با دشمنان نسخه هایی از جمله استقامت در مقابل دشمن را ارائه کرده است.

آیت الله اختری خاطر نشان کرد: اگر مردم بر طریقت حق با یاد خداوند ثبات و استواری به خرج دهند موفق خواهند شد و و بر دشمنان غلبه خواهند کرد.

وی اطاعت از خدا، پیامبر و اولوالامر و پرهیز از درگیری و همچنین صبر را نسخه های دیگری از قرآن کریم برای رویارویی با دشمن عنوان کرد و ادامه داد: نباید گول توطئه های دشمن را خورد و نباید باعث گروه گروه شدن مردم شدچرا که جنگ های داخلی ضعف می آورد و دشمن به دنبال این است.

خطیب راهپیمایی 22 بهمن گنبدکاووس خاطر نشان کرد: باید در مقابل مشکلات صبر پیشه کرد و با عقل و تدبیر برای حل آنها اقدام کرد و همه اینها در پرتو اطلاعت از خدا، نبی اکرم(ص) و الولامر و امروز ولی فقیه است.

دبیرمجمع جهانی اهل البیت(ع) راه نجات را وحدت ، یکپارچگی ، ایمان به خدا و اطاعت ولی فقیه دانست و ابراز امیدواری کرد مسیری که امروز برای تحقق آن اصرار داریم و برای آن شعار می دهیم، ماندار باشد و وفادار بر ارزش های مکتب اهل بیت(ع) بمانیم.

مسئولین مشکلات مردم را برطرف کنند

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری در راهپیمایی عظیم و باشکوه 22 بهمن‌ماه شهرستان گالیکش با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و با حضور شما ملت با بصیرت به پیروزی رسید گفت: از آن زمان تاکنون 40 سال گذشته است و نگاهی باید به گذشته داشته باشیم و ببین مسیر 40 ساله انقلاب اسلامی را چگونه پیموده‌ایم؛ در کجای مسیر انقلاب اسلامی قرار داریم و در شرایط فعلی مختصات آن چیست؟ آیا این مسیر را به‌اندازه پیموده‌ایم؟ تند رفته‌ایم؛ کند رفته‌ایم؟ در جاده‌ایم یا منحرف‌شده‌ایم؟ در مسیر مستقیم درحرکت هستیم یا در جاده به خواب‌رفته‌ایم یا در جهت معکوس درحرکت هستیم؟.

nilkooh3329 1

وی با اشاره به اینکه برای رسید به جواب باید سه پیش‌نیاز را مدنظر داشته باشیم افزود: اول باید قیاسی داشته باشیم بین دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با قبل از آن؛ بزرگ‌ترها در محفل ما حاضر هستند، دستاوردهای این نظام مقدس را شما مقایسه کنید؛ از آب، برق، بهداشت و ... که ملت بزرگ ایران اسلامی امروزه استفاده می‌کنید و حق و شأنشان بیش از آن است را با قبل از انقلاب به جواب خوبی خواهید رسید.

امام‌جمعه گالیکش اضافه کرد: دومین مورد موانع و مشکلات در مسیر انقلاب است، جنگ تحمیلی و فتنه‌های مختلف داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی هرکدام مشکلاتی را برای این نظام مقدس به وجود آورده است.

سخنران راهپیمایی 22 بهمن گالیکش گفت: استقلال سیاسی یکی از هدف و دستاورد انقلاب اسلامی بوده که تحقق یافت و اکنون پس از 200 سال کشور روی پای خود ایستاده و نیازی به اجانب ندارد.

به گفته حجت‌الاسلام دلبری؛ تبدیل‌شدن به قدرت منطقه‌ای، تحقق بسیج جهانی اسلام در واکنش به شکل‌گیری داعش، حرکت در مسیر خودکفایی، به مرحله اجرا درآوردن شاخص عدالت که رشد طبقه متوسط نسبت به دوطبقه بالادست و پایین‌دست اقتصادی خودش را بیشتر نشان می‌دهد از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه بدخواهان نظام و انقلاب به دنبال توقف مسیر آن بودند گفت: به‌رغم فشارهای همه‌جانبه و پیچیده دشمنان در این 40 سال دائماً در حال حرکت بوده و هستیم و در هیچ جبهه‌ای مغلوب و شکست‌خورده نیستیم؛ موانع، خیانت‌ها، دشمنی‌ها، محروم‌سازی‌ها در برخی حوزه‌ها سرعت ما را کند کرده است اما در هیچ بعدی از ابعادی که شعار دادیم متوقف نمانده‌ایم.

امام‌جمعه گالیکش با اشاره به اینکه بدخواهان نظام و انقلاب به دنبال تحریف آن بودند تصریح کرد: عده‌ای به این نتیجه رسیدند که نمی‌توانند جلوی پیشرفت انقلاب اسلامی را بگیرند و آمدند و به فکر تحریف آن افتادند؛ تلاش کردند تا جلوی پیشرفت انقلاب را بگیرند؛ از امام انقلاب تصویری که مدنظر خودشان بود را برداشت کردند؛ تصویری که غرب هم آن را بپذیرد و قبول کند؛ اینجا بود که برخی از نخبگان متأسفانه طی 20 سال اخیر سر خوردند و گرفتار غرب و غرب‌گرایی شدند.

حجت‌الاسلام دلبری افزود: برخی از آن‌ها که سابقاً انقلابی بودند امروزه اسلامیت نظام را زیر سؤال برده‌اند و نگاهشان به غرب است؛ برخی از آن‌ها پایان انقلاب گرایی را رغم زدند و به دنبال لذت‌گرایی خانوادگی خود رفتند و بخش دیگری هم درراه امام و رهبری باقی ماندند؛ چون قائل به این هستند تا زمانی که کفر و شرک هست مبارزه هستند و تا مبارزه هست ما نیز هستیم.

وی اضافه کرد: با همه این‌ها ما در تمام صحنه‌ها به پیروزی واقعی رسیدیم و هرگز نگذاشتیم انقلاب ما را تحریف کنند؛ انقلابی که شعارش «عدم جدایی دین از سیاست»، «مسئولیت حکومت بر هر دو بعد مادی و معنوی انسانی»، «حمایت از مستضعفان عالم»، «حمایت از جنبش‌های اصیل اسلامی»، «تأکید بر دائمی بودن مبارزه»، «اسرار بر ایستادن مقابل بی‌منطقی و زیاده‌خواهی استکبار و جهان خواران»، «اسرار بر حذف صهیونیست بین‌المللی»، «اسرار بر قاعده نفی سبیل، عدالت اجتماعی، ساده زیستی مسئولین و نفی اشرافی گری»، «اهمیت ویژه به مسئله فلسطین»، «اسرار بر سیاسی بودن احکام اسلامی خصوصاً حج»، «اسرار بر حاکمیت ملت بر سرنوشت خود»، «اسرار بر خودکفایی و قطع رگه‌های وابستگی» و «مبارزه با فساد» است.

امام‌جمعه گالیکش تصریح کرد: هرچند در برخی موارد اعلام‌شده خلل‌هایی مشاهده می‌شود و در برخی از موارد بانفوذ اجانب، بیگانگان و دو تابعیتی‌ها روبرو شدیم اما نظام و حزب‌الله راه امام، رهبری و شهدا را ادامه داده و خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه برخی با استحاله از درون به دنبال ضربه زدن به انقلاب بودند گفت: برخی به فکر استحاله نظام از درون بودند تا جمهوری اسلامی اسمی و نامی داشته باشیم اما ماهیت حقیقی آن تهی از اسلام و انقلاب باشد؛ اما غافل از اینکه ما سربازان روح‌الله هستیم و اجازه ندادیم به این مقصود خود برسند.

امام‌جمعه گالیکش خطاب به مسئولین گفت: این جمعیت عظیم و بزرگ را ببینید و قدر این ملت را بدانید که بهتر از این مردم در هیچ کجای کره زمین نبوده و نیست؛ امروز مردم شهیدپرور گالیکش که در انقلاب اسلامی و پیروزی آن نیز سبقه اولین را داشتند جلوه باشکوهی از حضور را نشان دادند؛ سعی کنید مشکلات آن‌ها را برطرف کنید.

وی تأکید کرد: مسئولین اختلاف‌ها را کنار بگذارند و در جنگ اقتصادی هم به‌مانند 8 سال دفاع مقدس از همه ظرفیت‌ها بر مبنای وحدت و عمل به سیاست‌های مقام معظم رهبری به مردم خدمت کنند.

به گفته وی مردم آمدند و یک‌بار دیگر به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفتند؛ آمدند که بگویند ما سرباز ولایت هستیم؛ شیعه، سنی، روستایی و شهری در کنار هم هستیم و به انقلاب، وحدت، رهبری، ارزش‌هایمان و استکبارستیزی‌مان افتخار می‌کنیم.

امام‌جمعه گالیکش گفت: آمریکا، اجانب و اذناب پلیدشان این را بدانند که جلسه گرفتید و اعلام کردند ایران اسلامی را نمی‌گذاریم جشن 40 سالگی انقلاب را برگزار کند؛ نگاه کنید و ببینید چه جشنی گرفته‌ایم و چقدر متحد و از تمامی گروه‌ها و اقوام در کنار یکدیگر بوده و هستیم و به حضور خود می‌بالیم.

سخنران راهپیمایی 22 بهمن گالیکش گفت: در این 40 سالی که از عمر مقدس انقلاب اسلامی گذشته نه متوقف‌شده‌ایم، نه تحریف شدیم و نه گذاشتیم انقلابمان را استحاله کنید؛ بلکه به بخشی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی رسیده‌ایم و برای رسیدن به باقی اهداف هم ان‌شاءالله تلاش خواهیم کرد.

پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، مخالفت با فساد و حمایت از نظام بود

علیرضا ابراهیمی نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی و سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ آزادشهر، اظهار کرد: بنده به عنوان خادم ملت دست شما را بخاطر این حضور حماسی می بوسم و خدا را بخاطر این نعمت الهی شاکر هستم.

وی افزود: امروز ایران اسلامی متفاوت از هر زمان دیگری بود. با وجود توطئه‌های دشمنان ، مشکلات معیشتی، اقتصادی و اشتغال، شاهد آن بودیم که مردم عزیز ایران یکصدا و همدل آمدند و از انقلاب، خط امام و رهبری و راه شهیدان پاسداری کردند.

ابراهیمی بیان کرد: این مردم با حضورشان به مسئولین پیام دادند که با فساد مالی، رانت و حتی کوچکترین سوء استفادها مخالف هستند اما از انقلابشان کوتاه نمی آیند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان تصریح کرد: مسئولین باید قدر این مردم را بدانند و برای آسایش آنها تلاش مضاعف کنند. بنده به ملت ایران می گویم به برکت ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ راهی روشن و امید بخش در انتظار آنها خواهد بود. و این نظام مستحکم تر و پایدارتر از گذشته به مسیر خود ادامه خواهد داد.

سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن آزادشهر خاطرنشان کرد: بنده در طول ۳ سال خدمت خود به ملت شریف ایران، تمام تلاش خود را برای خدمت راستین و پاک دست در جهت رشد و توسعه حوزه انتخابیه و کشور عزیزمان انجام داده ام. بنده به شما قول می دهم که مسئولین شهرستان در حال کار و تلاش هستند و نگاه تازه و راهی امید بخش ایجاد شده است.

وی گفت: یکی از مشکلات بزرگ آزادشهر سایت زباله بود که امروز اعلام می کنم که این سایت دیگر مشکلی ندارد. مشکل بزرگ دیگر کلاهبرداری ۲۵ میلیارد تومانی شرکت پرهام بود. بنده و تمام دستگاههای قضایی و اجرایی تمام تلاش خود را برای آوردن پرونده ها به گلستان انجام دادیم. تعداد پرونده‌ها بسیار زیاد و زمان بر است، اما ما از حقوق مردم ذره‌ای کوتاه نخواهیم امد.

ابراهیمی درباره ادامه فعالیتهای خود، اعلام کرد: با پیگیرهای زیاد، ۲۰ میلیارد تومان برای درمانگاه تامین اجتماعی آزادشهر که کلنگ آن خورده بود اختصاص یافت و تصفیه خانه فاضلاب آزادشهر که ۱۵ سال تعطیل شده بود، بودجه لازم را دریافت کرد و انشا ا.. تا دوسال آینده انجام خواهد شد.

نماینده مردم رامیان و آزادشهر اظهار کرد: آزادشهر تنها شهری بود که زمین فوتبال نداشت و زمین فوتبال آزادشهر بزودی افتتاح می شود. همچنین ۵۰۰۰ متر مکعب به آب شرب آزادشهر اضافه شد تا قسمتی از کمبود آب آزادشهر تامین شود. ما از دغدغه های مردم اطلاع داریم و برای رفع انها تلاش می کنیم.

سخنران مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن آزادشهر افزود: بیمارستان حضرت معصومه در ابتدا با کمترین امکانات افتتاح شد اما امروز از لحاظ درجه کیفی، تجهیزات و امکانات و پرسنل متخصص در وضعیت مطلوبی قرار دارد. مرکز بهداشت و پزشک قانونی آزادشهر افتتاح شده و بزودی ساختمان تعزیرات حکومتی کلنگ زنی خواهد شد.

وی بیان کرد: در کنار این فعالیتها برای شهرستان رامیان و دو شهر نگین شهر و نوده و روستاهای آزادشهر خدمات زیادی انجام گرفته است و برای پیشرفت منطقه در تلاش هستیم. نگاه ما این است که به منطقه کمک کنیم و انسجام ، اتحاد و وحدت مردم و مسئولین برای رشد و توسعه منطقه لازم است.

ابراهیمی در پایان از رهنمونهای حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر و تلاشهای تمامی مسئولین اجرایی، قضایی، نظامی و انتظامی آزادشهر تشکر کرد.

ملت غیور با تقدیم هزاران شهید و حضور در تمامی صحنه ها فتنه های دشمن را خنثی کردند

امیر سرتیپ دوم محمد غفاری فرمانده لشگر ۳۰گرگان وارشدنظامی آجادراستانهای گلستان ومازندران درراهپیمائی ۲۲بهمن شهرستان آق قلا گفت: درود برشما مردم قهرمان ، با وفا و یک دل بار دیگر ضربه محکمی به دشمنان ایران و استکبار جهانی در راس آمریکا جنایتکار و رژیم اشغال گر قدس زدید .

وی افزود: امام در اوج جنگ سرد ودر اوج خفتان و جو سنگین ساواک با اتحاد و همدلی ملت قهرمان ایران به عمر چندین هزار ساله حکومت شاهنشاهی رژیم بی اختیار و سر سپرده پهلوی و محمدرضا پایان داد و انقلاب در چنین روزی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به پیروزی رسید .

در پایان امیری غفاری تصریح کرد: به گفته امام راحل حفظ انقلاب مهمتر از پیروزیست همین ملت غیور و صبور و وفادار با تقدیم هزاران شهید ، جانباز ، ایثارگر و آزاده صبوری خانواده های شهدا و حضور در صحنه توانستند فتنه های دشمن را یکی پس از دیگری خنثی کنند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار