کد خبر ۶۲۷۴۴۵ ۱۶ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

مسئولان زیر ذره‌بین مردم هستند؛ از اشرافی‌گری دوری کنند/ هدف دشمن جداسازی مردم از انقلاب اسلامی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مسئولان زیر ذره‌بین نگاه دقیق مردم هستند، گفت: هشدارهای مکرر رهبر انقلاب، تلاش بیشتر دشمنان برای تضعیف روحیه انقلابی و انقلابی‌تری را مشخص می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با صاحب نیوز با اشاره به مهم بودن فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: امام خامنه‌ای در دیدار اخیرشان فرودند که مردم نسبت به حضور، توطئه‌ها و نقشه‌های آن‌ها دشمنان بصیرت بیشتری دارند و هدایت جامعه باید به‌سوی سعادت برود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات رهبر انقلاب مبتنی بر ارزش‌های دینی و قرآنی و فصل الخطاب حرکت‌های انقلابی است.

وی افزود: هشدارهای مکرر ایشان، تلاش بیشتر دشمنان برای تضعیف روحیه انقلابی و انقلابی‌گری را مشخص می‌کند.

حجت‌الاسلام سالک کاشانی با تاکید بر اینکه تلاش دشمن برای جداسازی جامعه و به‌ویژه نسل جوان از محتوای انقلاب اسلامی و شریعت اسلام است، بیان کرد: این تلاش با شیوه‌های مختلف در جامعه انجام می‌شود و تضعیف و تخریب قواعد، ضوابط و روحیه انقلاب از طرف دشمنان اسلام موردتوجه است که باید با دقت به این موضوع نگاه کرد.

وی ادامه داد: راهکار مقابل به این دشمنی‌ها توجه به مبانی ارزش دینی و فرمایشات رهبر انقلاب است و عمل به دستورات رهبر انقلاب در زندگی خود قرار دهیم تا دشمنان را هرروز ناامیدتر از گذشته کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس تصریح کرد: یکی از بسترهایی که میدان را به دشمن می‌دهد، دنیاطلبی برخی از نخبگان و مسئولان جامعه است.

وی بابیان اینکه مسئولان کشور زیر ذره‌بین نگاه دقیق مردم هستند که باید از حرکت‌های اشرافی‌گری دوری کنند، خاطرنشان کرد: وسوسه‌های دشمن به‌ویژه در بین مسئولان و فرزندان آن‌ها وجود دارد که برای عزت اسلام، کشور و خود باید از اشرافی‌گری دوری کنند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار