کد خبر ۶۲۷۴۴۲ ۱۸ بازدید انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:

دشمنان از تبلیغات علیه اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان اسلام از تبلیغات علیه اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد و در زمانهای مختلف موضوع شیه هراسی، اسلام هراسی و ایران هراسی را از طریق فضای مجازی مطرح می کنند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار سپاس در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم، گفت: دشمن تلاش دارد تا اسلام هراسی و شیعه هراسی در دنیا رواج دهد که مقام معظم رهبری در خصوص طراحی و برنامه های دشمنان موارد کلیدی و حساسی را بیان کردند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: دشمنان اسلام از تبلیغات علیه اسلام و انقلاب کوتاه نخواهند آمد و در زمانهای مختلف موضوع شیه هراسی، اسلام هراسی و ایران هراسی را از طریق فضای مجازی مطرح می کنند. 

حسینی بوشهری با اشاره به راهکارهای مقابله با دشمنان، افزود: باید در دنیا توسط مسلمانان به گونه ای رفتار شود که مقابل دنیایی که دشمنان قصد ساخت آن دارند کاملا بیاستیم و همه نقشه های شوم آنها مانند گذشته خنثی و دنیا متوجه حقانیت انقلاب و جمهوری اسلامی شود.

این عالم بوشهری عنوان کرد: در سفرهایی که گردشگران یا توریست های خارجی به کشور جمهوری اسلامی ایران دارند از استانها و شهرهای بسیار زیادی بازدید می کنند، بعداز بازدید ها گزارش سفر خود را کاملا متفاوت از گزارش هایی است توسط رسانه های خارجی منتشر شده است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اذعان کرد: معرفی انقلاب اسلامی وو دستاوردهای انقلاب توسط دیپلمات ها به کشورهای دیگربهترین راه تبلیغ است تا بتوانیم دشمنان نسبت به قدرت و توان جمهوری اسلامی ایران آگاه کنیم. 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار