کد خبر ۶۲۷۳۶۷ ۱۷ بازدید انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

نظارت بر فضای مجازی افزایش یابد

گروه سیاسی - امام جمعه فردیس با تأکید بر لزوم تشدید نظارت بر فضای مجازی، گفت: عدم کنترل بر این فضا موجب شده است که آسیب‌هایی به جامعه وارد شود.

نظارت بر فضای مجازی افزایش یابدبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از البرز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر ایمانی، امام جمعه کرج، 21 دی ماه در خطبه‌های نماز جمعه فردیس، با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با جمعی از مردم قم‌، اظهار کرد: یکی از نکاتی که رهبری در این دیدار فرمودند این بود که برخی تصور می‌کنند آمریکایی‌ها به هر حرفی که می‌زنند عمل می‌کنند، یادمان نرود از ابتدای پیروزی انقلاب دشمنان می‌گفتند عمر جمهوری اسلامی ایران تا شش ماه دیگر بیشتر نیست و حالا در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب هستیم.
وی در ادامه خط‌ونشان‌های دشمنان را کذب اعلام کرد و افزود: طی سال‌های گذشته آن‌ها به دنبال ساقط کردن انقلاب و تخریب چهره ایران بودند و در برخی مواقع مستقیماً نسبت به این هدف اقدام می‌کردند و برخی مواقع نیز می‌گفتند که می‌خواهیم راه و روش جمهوری اسلامی را عوض کنیم اما در حال حاضر به شفاف‌ترین حالت ممکن اعلام کرده‌اند که ایران را سرنگون خواهیم کرد.
امام‌ جمعه فردیس با اشاره به اینکه دشمنان برای ضربه زدن به کشور جمهوری اسلامی چند پارامتر را در پیش‌گرفته‌اند، تصریح کرد: یکی از اقدامات آن‌ها افزایش تحریم‌ها و ناامیدی مردم و در انتها ایجاد شورش و جنگ داخلی در کشور است.
ایمانی اضافه کرد: فعال کردن گروهک‌های تروریستی و منافقین نیز دیگر راهکار آن‌ها برای ناامن نشان دادن کشور است.
وی با بیان اینکه آمریکا با خارج کردن نیروهای نظامی خود از سوریه و ورود آن‌ها به عراق در راستای ایجاد یک مربع امنیتی علیه ایران اقدام می‌کند، خاطرنشان کرد: ترکیه دیگر ضلع امنیتی علیه ایران است.
به گفته امام‌ جمعه فردیس بصیرت رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتیبانی نیروهای مردمی و این ملت آگاه تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان برای برهم زدن امنیت کشور از هیچ تلاشی فروگذار نیستند، عنوان کرد: آن‌ها هشت کشور عربی را به خط کردند و یک ناتوی عربی تشکیل دادند تا علیه ایران اقدام کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر لزوم توجه دولت به مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، افزود: رهبر معظم انقلاب در این رابطه در دیدار با مردم قم تأکید کردند.
امام‌ جمعه فردیس همچنین با تأکید بر لزوم تشدید نظارت بر فضای مجازی، بیان کرد: عدم کنترل بر این فضا موجب شده است که آسیب‌هایی به جامعه وارد شود و این نشان می‌دهد که دستگاه‌های مربوطه باید اقدامات لازم را انجام دهند.
انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار