کد خبر ۶۲۷۳۶۶ ۱۶ بازدید انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲
ائمه جمعه استان هرمزگان عنوان کردند؛

نتیجه اعتماد به غرب پشیمانی محض است/فقیهی عادل در راس حکومت اسلامی ایران قرار دارد

ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه فقیهی عادل در راس حکومت اسلامی ایران قرار دارد،اظهار کردند:نتیجه اعتماد به غرب پشیمانی محض است.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل ازهرمز؛ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه فقیهی عادل در راس حکومت اسلامی ایران قرار دارد،اظهار کردند:نتیجه اعتماد به غرب پشیمانی محض است.

فقیهی عادل در راس حکومت اسلامی ایران قرار دارد

آیت الله نعیم آبادی،نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه کتاب الهی قرآن در جایگاهی قرار دارد که هیچ کس توان مقابله با آن را ندارد و هر کس به جنگ با قرآن آمده شکست خورده است،اظهار کرد:قرآن کتابی شکست ناپذیر است و هر‌چیزی را که از خودش نباشد را دفع می کند.

نعیم آبادی عنوان کرد:در طول ۱۴۰۰سال گروههای مختلفی برای شکستن قرآن بسیج شدند اما نتوانستند و اینکه تا کنون قرآن دست نخورده باقی مانده به آن دلیل است که کسی توان مقابله نداشته است.

وی گفت:کسانی که تمایل به حل مشکلات هم نوع خود دارند کمک بزرگی به پیشرفت جامعه می کنند ولو که خود فقیر باشد و در این راه از دیگری کمک گیرند.

نعیم آبادی با بیان اینکه مسئولان مراقب حقوق کارگران المهدی باشند، افزود:تمام انسان ها توان کمک رسانی به دیگران را دارد چنانچه اگر فردی بگوید نمی تواند، فاتحه خود را بخواند.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه ملت ایران سال ۵۷ شاه ملعون را از کشور بیرون راند و با خفت و خواری گورش را چپاول گاهش کم کرد، تصریح کرد:پس از پیروزی انقلاب اعلام کردند که شش ماه دیگر حکومت از بین می رود اما اکنون در آستانه چهل سالگی انقلاب تمام مدعیان و منافقان که آرزو نابودی نظام را داشتند، خود نابود شدند.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد:در راس حاکمیت انقلاب اسلامی فقیهی عالم، عادل، مدبر، دلسوز و فداکار است و با وجود نیروهای مومن و مخلص اجازه ارز اندام را به دشمنان نمی دهند.

محاسبات اشتباه چهل ساله، آمریکا را به مرز دیوانگی رسانده است

حجت الاسلام میرزایی، امام جمعه پارسیان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با تشکر از حضور پر شور مردم در یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان گفت: یادمان شهدا راه روشنی را در مسیر پر تلاطم و فتنه انگیز معین می کند.

میرزایی، با اشاره به دیدار مردم قم با مقام معظم رهبری در ۱۹ دی و تاکید بر این که فضای مجازی می تواند ابزاری باشد برای تو دهنی به دشمنان، تصریح کرد: مهم ترین راه کار برای سیلی زدن به دشمن در فضای مجازی، داخلی کردن شبکه های اجتماعی و سلب سلطه دشمن از این فضا است.

وی وضعیت جرم و جنایت در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را تاسف بار دانست و تاکید کرد: اگر آمار دهند که شبکه های مجازی زمینه ساز چه مقدار جرم و جنایت بوده اند، خواب از سر انسان می رود.

امام جمعه پارسیان، به انتشار فیلم تکان دهنده ای از کتک زدن وحشیانه یک دختر توسط جوانی در فضای مجازی گفت اشاره و عنوان کرد: قربانی این حوادث پیش از هر چیزی قربانی سهل اندیشی و سهل انگاری و البته شیادی کسانی است که به نام آزادی، این جنگل تاریک و مخوف را ایجاد کردند و هر گونه نظارت و اعمال قانون را در آن زیر سوال بردند و راه را برای جنایت های بعدی باز کردند.

خطیب نماز جمعه پارسیان با طرح این سوال که چه کسانی از اعتیاد فضای مجازی سود فراوان می برند؟ اظهار کرد: انفعال مسئولان برای قانونمند کردن فضای مجازی دامن زدن به فضای جنایت آفرین آن است.

حجت الاسلام میرزایی، با اشاره به کلام مقام معظم رهبری و تاکید معظم له بر رسیدگی به معیشت مردم گفت: نتیجه اعتماد به غرب پشیمانی محض است.

وی، تعبیر احمق های درجه یک توسط مقام معظم رهبری برای آمریکا را یک تعبیر جالب دانسته و تاکید کرد: محاسبات اشتباه چهل ساله آمریکا در مقابل محاسبات نظام اسلامی، آنها را از مرز دیوانگی به حماقت رسانده است

رئیس شورای فرهنگی شهرستان با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار از زحمات همه این عزیزان تشکر و قدردانی کرد و فداکاری و افشاگری حضرت زینب(س) را همانند فداکاری ابا عبدالله الحسین(ع)دارای ارزش در نزد خداوند دانست.

امام جمعه شهرستان با تبریک هفته شورای آموزش وپرورش، خاطرنشان کرد: همکاری و مشارکت هر چه بیشتر مردم با آموزش وپرورش آنها را برای رسیدن به اهداف والای آموزشی و پرورشی و تربیت نیروی های مومن و انقلابی کمک می کند.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار