کد خبر ۶۲۷۲۰۰ ۴۲ بازدید انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲

برگزاری جشنواره «قلم انقلابی» در زنجان

گروه فرهنگی - معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان از اعلام فراخوان برگزاری جشنواره «قلم انقلابی» خبر داد و گفت: علاقه‌مندان برای ارسال آثار تا ۲۸ اسفندماه فرصت است.
برگزاری جشنواره «قلم انقلابی» در زنجانبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از زنجان، اولین جشنواره قلم انقلابی در بهمن ماه سال ۱۳۹۷ و در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد و این جشنواره فرصتی ارزشمند برای هنرنمایی و ظهور استعدادهای رسانه‌ای در بخش‌ها و رشته‌های مختلف خبری است.
حجت‌الاسلام ولی‌الله مصائبی، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان در این‌باره گفت: بزرگداشت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و تبیین رسالت انقلابی رسانه‌های مکتوب و مجازی از رویکردهای این جشنواره است.
وی مطالبه‌گری و عملیاتی شدن مطالبات مقام معظم رهبری، تبیین مکتب فکری امام با قرائت مقام معظم رهبری، مختصات و شاخصه‌های اسلام ناب محمدی در تقابل با اسلام آمریکایی و شاخصه‌های انقلابی‌گری از نگاه مقام معظم رهبری را از محورهای این جشنواره برشمرد.
مصائبی بیان کرد: کارنامه سیاه شیطان بزرگ در ایران، اسلام انقلابی و انقلاب اسلامی از منظر حضرت امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری، انقلاب اسلامی افتخار به گذشته و امید به آینده و انقلاب اسلامی و سند الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت از دیگر محورهای این جشنواره است.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب گزارش خبری – تحلیلی، مصاحبه و یادداشت ارسال کنند و هر شرکت‌کننده می‎تواند در هر بخش حداکثر ۲ اثر ارسال کند. شرکت کنندگان در هر بخش باید مستندات خود را به صورت حضوری به اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان واقع در زنجان – جاده گاوازنگ- مجتمع ادارات- جنب بنیاد شهید و امور ایثارگران- اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، واحد روابط عمومی ارائه کنند.
این مسئول ادامه داد: آثار باید از تاریخ ۰۱/۰۱/۱۳۹۷ تا تاریخ ۲۷/۱۲/۱۳۹۷ در یکی از نشریات مکتوب یا مجازی به انتشار برسد. آثار باید در نسخه و با معرفی نامه مدیر مسئول رسانه انجام شود و آثار دیجیتالی باید با وضوح تصویر ۳۰۰ dpi و فرمت jpeg ارسال شوند و حجم هر اثر نباید از ۵ مگابایت بیشتر باشد.
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۷ است، تصریح کرد: انتخاب و داوری آثار ۱۵ لغایت ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ انجام و اختتامیه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.
انتهای پیام
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار