کد خبر ۶۲۷۰۴۲ ۴۱ بازدید انتشار : ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶
افتخار به ۴۰ سال گذشته و امید به آینده؛

نشست بررسی عملکرد ۴۰ ساله انقلاب با حضور پیشکسوتان جهاد و شهادت در لنده+تصاویر

نشست بررسی عملکرد 40ساله انقلاب با حضورمدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، بیش از چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می گذرد ودر این چهار دهه روز به روز بر توانمندی ها و اقتدار ایران اسلامی در این چهار دهه  افزوده شده است.

 

 

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان لنده نشستی با موضوع بررسی عملکرد 40ساله انقلاب اسلامی برگزارشد.

   

در ابتدای این نشست سید محسن جعفری با حضور در پشت تریبون با قدردانی از حمایت های مدیرکل تبلیغات اسلامی در خصوص تخصیص اعتبارات لازم جهت ساخت سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی گفت: امروز و پس از سال ها چشم انتظاری شاهد تحقق عدالت اجتماعی در حوزه تصیص اعتبارات به تبلیغات اسلامی شهرستان لنده و سایر شهرستان ها هستیم که نمونه آن همین سالن اجتماعات است.

 

وی افزود: عدالت در تقسیم اعتبارات اگر در این سال های گذشته به درستی امروز شکل می گرفت امروز شهرستان لنده در حوزه های مختلف این همه مشکل و طعم محرومیت را نمی چشید.

 

 

عضو سابق شورای شهرلنده تصریح کرد: عدم نگاه توسعه محور به شهرستان لنده از سوی مسئولان استانی باعث عقب ماندگی تاریخی این شهرستان شده است.

 

وی تاکیدکرد: هرچند عمق محرومیت بسیار بالا است ولی مردم این شهرستان قدردان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز هستند چرا که خدمات صورت گرفته در این شهرستان به هیچ وجه قابل قیاس با دوران قبل از انقلاب نیست.

 

 

در ادامه نیز حجت الاسلام حمیدبرازش با حضور در پشت تریبون با اشاره به دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی در طی 40سال گذشته اشاره کرد و گفت: امروز به برکت خون شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری شاهد تبلور اندیشه های انقلاب پس از چهار دهه در جامعه هستیم.

 

وی افزود: همراهی مردم با روحانیت مهمترین رمز پیروزی این انقلاب بوده است که همانگونه که مردم به روحانیت نیز اعتماد کردند روحانیون نیز باید در خدمتگذاری به مردم کوتاهی نکنند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:الگو قرار دادن سیروه وروش امام و مقام معظم رهبری تنها رمز ماندگاری و بقا این انقلاب است.

 

 

وی تاکیدکرد: اگر گذری کوتاه به موفقیت های چهار دهه گذشته از عمر انقلاب بیاندازیم به خوبی می بینیم که در حوزه نانو به عوان یک قدرت بلاشک تبدیل شده ایم.

 

برازش گفت: توانمندی و اقتدار دفاعی و امنیتی امروز جمهوری اسلامی علاوه بر تحسین آحاد ملت مستشاران نظامی خارجی نیز به تحسین وا داشته است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: روزگاری ما التماس می کردیم تا ماهواره ای را برای ما آزمایش کنند ولی به برکت خون شهیدان و تاسی از سیره وروش شهیدان تهرانی مقدم ها توانستیم ماهواره های زیادی به فضا با تکیه بر توانمندی بومی پرتاب کنیم که باز هم جهانیان را مبهوت این توانمندی با تکیه بر شعار ما می توانیم کردیم.

 

وی تاکیدکرد: در طی عمر چهل ساله انقلاب اسلامی امروزبا ترویج  تفکر شیعی و ولایی توانستیم قله های زیادی از موفقیت را طی کنیم و الباقی را نیز فتح خواهیم کرد.

 

برزاش در ادامه اظهارکرد: امروز جامعه ما نیازمند تبعیت از ولایت فقیه است چرا که تبعیت از ولی فقیه زمان باعث خنثی سازی توطئه های دشمنان به خصوص نتانیاهو و ترامپ خواهدشد.

 

وی خاطر نشان کرد: مسئولان باید خوب بدانند که مردم در تمام شرایط و صحنه های حساس انقلاب پشت نظام و رهبری بوده و خواهند بود وامروز وظیفه آنان است که فکر رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم باشند.

 

 

برازش گفت: در سطح استان کهگیلویه وبویراحمد تلاش های خیلی خوبی در چهل سال گذشته صورت گرفته است که امیدواریم این تلاش و همت در سال های آینده مضاعف تر شود تا مردم نیز طعم شیرین خدمت بی منت را بهتر و بیشتر بچشند و از نزدیک لمس کنند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: امروز هزاران طلبه جوان و فاضل این استان در سطح کشور در حال تبلیغ ارزش های دینی هستند که تا قبل از انقلاب تعداد آنان انگشت شمار بوده است.

 

وی گفت: تعداد 100 مسجد از مساجد استان تا 22 بهمن سالروز چهل سالگی انقلاب به سیستم صوتی مجهز خواهند شد که این اقدام گوشه ای ناچیز از خدمات ارزشمند نظام در حوزه تبلیغات اسلامی است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیرمشاهده نمایید:

 

                                       

 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار