کد خبر ۶۲۴۲۵۰ ۹ بازدید انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸

نقشه سازش‌گران با آمریکا بی‌پایه و اساس است

گروه سیاست و اقتصاد ـ امام جمعه موقت اهواز گفت: این را همه و کسانی که گرایش به سازش با آمریکا دارند بدانند نقشه‌هایشان بی‌پایه و اساس است و حتما از این ملت تودهنی خواهند خورد.

نقشه آنهایی که گرایش به سازش با آمریکا دارند، بی‌پایه و اساس است

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از خوزستان، حجت‌الاسلام میراحمدرضا حاجتی امام جمعه موقت اهواز در خطبه‌های نماز جمعه امروز 25 آبان اهواز با بیان اینکه یکی از نشانه‌های زیرکی مومن در روز جمعه این است که به عبادت می‌پردازد، گفت: در زیارت جامعه آمده است که از خدا بخواهیم ما را به منزلت اهل بیت(ع) برساند.

وی با اشاره به پیش‌رو بودن هفته بسیج بیان کرد: هفته بسیج یعنی هفته ولایت مداران. آنهایی که بیش از اینکه به فکر آبادی دنیا باشند به فکر آبادی آخرت خود و دیگران هستند بسیجی هستند. کسی مرد راه است که تا آخر در این راه بماند، در آزمایش‌های آخرالزمانی نبازد و از قطار انقلاب پیاده نشود.

حاجتی با اشاره به اینکه دشمنان تلاش می‌کنند حجاب را پیش چشم دختران ما موهوم نشان دهند، گفت: یک بانوی چادری در مسابقات پارالمپیک با هیبت قدم می‌زند و این یعنی بسیجی. رمز توفیق بسیج و ملت بسیجی این است که در صراط مستقیم انقلاب باقی بمانند که همان خط امام راحل است. هرجا از خط امام فاصله گرفتیم در چاله افتادیم.

امام جمعه موقت اهواز افزود: تورم امروز جامعه قابل حل است. بانک مرکزی مقداری به دستورات مقام معظم رهبری عمل کردند و اکنون می‌بینیم ارز در سراشیبی است.

وی گفت: یکی از راه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری توصیه همیشگی به خودباوری است؛ رهبری فرمودند: «کسانی که در داخل کشور درصدد القای این تفکر هستند که هیچ راه حلی جز پناه بردن به دشمن نیست و این مطلب را تکرار می‌کنند به کشور خیانت می کنند. ما به لطف الهی این تحریم را شکست می‌دهیم.»

حاجتی افزود: یک جریانی از ابتدای انقلاب مقابل امام جامعه بود الان هم مذبوحانه تلاش می‌کنند ارزشهای اسلامی، امام جامعه و حکومت اسلامی را تضعیف کنند. گاهی ما هم با اعمالمان به آنها کمک می کنیم. آمریکایی‌ها و دشمنان به خودشان هم رحم نمی‌کنند اما عده‌ای که قلبهایشان بیمار است با دشمن دوستی می‌کنند و فکر می‌کنند اگر با آنها نباشند به آنها ضربه زده می‌شود؛ این چه استدالال سخیفی است که در مجلس می‌گویند با تصویب ftaf من به عنوان رییس جمهور هیچ تضمینی نمی‌دهم که مشکلی حل شود اما تضمین می‌دهم که بهانه‌ای از آمریکایی‌ها گرفته شود. بعد هم در مصاحبه دیگری کشور را متهم به پولشویی می‌کنند.

امام جمعه موقت اهواز بیان کرد: مگر الاحوازیه و گروه‌های تروریستی که در قلب اهواز، عزیزان ما را به گلوله بستند، در قلب کشورهای اروپایی لانه نکردند؟ ftaf برای برخورد با اینها و کور کردن شبکه‌های مالی‌شان چه کردند؟ بعضی از کارگزاران ما ساده هستند و حواسشان نیست و به خط امام راحل اقتدا نمی‌کنند.

وی افزود: از زمانی که آمریکا از برجام خارج شد اروپایی‌ها گفتند ما یک شبکه مالی مستقل به وجود می‌آوریم و ضربه آمریکایی‌ها را جبران می‌کنیم. اما واقعا چه کردند؟ همان زمان آقا فرمود دل به اروپایی‌ها نبندید. هدف آنها این بود که وقت را بگیرند و قیمت ارز و طلا را بالا ببرند و به مردم بگویند به خیابان‌ها بریزید و برعلیه جمهوری اسلامی و ولایت فقیه شعار دهید اما مردم زیرک بودند و با مشت محکم بر دهان آنها زدند.

حاجتی تصریح کرد: مردم ما به خیابان آمدند اما برای اربعین حسینی و اقتدار حسین و حسینیان و درود به مردم عراق که پذیرای زائران در اربعین شدند.

امام جمعه موقت اهواز گفت: حضرت آقا همیشه تاکید بر اتکای به خود دارند؛ تولیداتی مثل داروی ضد سرطان و موشک کوثر 4 از مغز ایرانی اختراع شده است. کسانی که گرایش به سازش دارند سعی می‌کنند حواس مردم را پرت کنند؛ آنها اولویت مردم را ورود زنان به ورزشگاه‌ها کرده‌اند. اما این را همه و کسانی که گرایش به سازش با آمریکا دارند بدانند نقشه‌هایشان بی‌پایه و اساس است و حتما بدانند از این ملت تودهنی خواهند خورد.

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار