کد خبر ۶۲۴۲۴۴ ۱۹ بازدید انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۳
آیت الله علم الهدی:

با اعدام ۲ اخلال گر اقتصادی مردم به نظام امیدوار شدند/ مدیران فاسد هم باید محاکمه شوند

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه‌های نمازجمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی اظهارکرد: جریان هدایت در بحران‌های اجتماعی مستقیما توسط امام عصر (عج) انجام می‌شود و ایشان برای این اقدام احتیاج به ظهور ندارند و با ولایت مطلق الهی در افکار تصرف می‌کنند وتصمیمی که باید گرفته شود گرفته می‌شود.

وی افزود: بازگشت امام به ایران در شرایطی که اعلام شده بود هواپیمای ایشان روی هوا زده خواهد شد از همین نمونه‌ها بود که با عنایت امام عصر (عج) امام خمینی (ره) وارد کشور شد و هیچ اتفاقی رخ نداد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: هدایت غیبی امام زمان (عج) انقلاب ما را به اینجا رسانده است. دشمن طی چند ماه گذشته تلاش زیادی کرد با استفاده از رسانه‌های خود مردم را از ۱۳ آبان بترساندند و فکر می‌کردند تظاهرات ضد امریکایی در این روز به تظاهرات ضد نظام تبدیل خواهد شد، اما رهبر معظم انقلاب در سخنرانی ۱۲ مهر اعلام کردند آمریکا در آخرین تحریم‌ها نیز شکست خورده و از ایران سیلی خواهد خورد.

امام جمعه مشهد گفت: عقب نشینی آمریکا از تحریم‌ها را ما نمی‌گوییم و خود تحلیل گران آمریکا به آن اعتراف دارند و اعلام کردند دیگر نمی‌توانیم در عرصه تسلیحاتی و اقتصادی کاری بکنیم و تنها راه استفاده از جریان تجدید نظر طلب در ایران است و این اقدام با مجاب کردن رهبر ایران به مذاکره محقق خواهد شد.

وی گفت: آن‌ها می‌گویند «ممکن نیست رهبری ایران در فضای مذاکره قرار گیرد، زیرا وی در ایران و جامعه جهانی بسیار هوشمند عمل کرده و هدایت وی به زمین بازی کار آسانی نیست» واین سخنان نشان می‌دهد ایشان مورد تایید امام زمان (عج) است.

علم الهدی گفت: مسولان مملکت باید به عنوان یک مسلمان و شیعه این سخنان را باور کنند و اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند و رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب را عملیاتی کنند.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: ۲ اخلال گر اقتصادی در کشور اعدام و مردم امیدوار شده و آرامش پیدا کردند و مدیرانی که زمینه فساد را فراهم کردند نیز باید حداقل محاکمه شوند.
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار