کد خبر ۶۲۴۲۴۰ ۲۴ بازدید انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱

لرستان|سیل کوهدشت را فراگرفت؛ ریزش کوه در برخی محورها

رئیس راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان کوهدشت با اشاه به شدت بارندگی و سیلاب در کوهدشت گفت: در برخی محورهای این شهرستان کوه دچار ریزش شده است.

محمدامین رحیمی‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کوهدشت با اشاره به ریزش‌ کوه در برخی از محورهای شهرستان کوهدشت اظهار داشت: بیش‌ترین ریزش در محور کمپ‌ گنج‌علی رخ‌داده که با حضور نیروهای راهداری ریزش برداری در این محور انجام‌شده ‌است.

وی بابیان اینکه گردنه پای آستان یکی از خطرناک‌ترین محورهای شهرستان کوهدشت است که همواره براثر بارندگی‌ها با ریزش در این محور روبه‌رو هستیم افزود: براثر بارندگی صخره‌هایی از کوه در این محور ریزش کرده و هم‌اکنون یک اکیپ ثابت از راهداری در گردنه ریزشی پای آستان در حال فعالیت است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان کوهدشت با اشاره به اینکه محور اولاد قباد در این شهرستان نیز دچار ریزش شده است عنوان کرد: هم‌اکنون یک اکیپ گشت راهداری در این محور برای جمع‌آوری گل‌ولای انباشته‌شده در جاده مستقر است.

وی بابیان اینکه تردد در تمام محورهای شهرستان کوهدشت برقرار است تصریح کرد: در این شهرستان سیلاب رخ‌داده و در برخی از محورها مانند دم تنگ در بخش کوهنانی براثر شدت بارندگی‌ها و میزان بالای سیلاب شاهد عبور آب از روی پل‌ها هستیم.

برچسب ها :کوهدشت
0

آخرین اخبار