کد خبر ۶۲۴۲۳۲ ۲۲ بازدید انتشار : ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
خط حزب‌الله ۱۵۹ منتشر شد؛

فراخوان جدید رهبر انقلاب به جوان‌ها

صدوپنجاه‌ونهمین شماره خط حزب‌الله با عنوان «نظریه مقاومت را تبلیغ کنید» منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه خبر خبرگزاری برنا، سرمقاله این هفته خط حزب‌الله به فراخوان جدید رهبر انقلاب به جوان‌ها برای تبلیغ نظریه مقاومت اختصاص دارد در بخشی از این متن چنین می‌خوانیم: «این فراخوان رهبر انقلاب به جوانان، بیانگر مطلب مهمی است و آن هم اینکه تنها راه حل مشکلات کشور، و فائق آمدن بر موانع درونی و مزاحمت ها و تحریم های بیرونی، در فهم درست از چگونگی مقابله با آن است. منطق این راه حل را باید با «نظریه ی مقاومت»، شرح و بسط داد و به مخاطبین داخلی و بین المللی فهماند. حالا بر هر جوان مؤمن و انقلابی واجب است که با درک درست از شرایط و مختصات تبیین و تبلیغ این مفهوم، هرچه بیشتر درصدد گسترش و عمومی شدن آن تلاش کند.»

 همچنین رهبر انقلاب، صبح امروز (۲۳ آبان‌ماه) دیداری با مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در بازی‌های پاراآسیایی اندونزی داشتند که خواندن روایت خط حزب الله از حاشیه‌های این دیدار خالی از لطف نیست.

 اطلاع نگاشت این شماره نیز به تبیین «نظریه مقاومت» اختصاص دارد که رهبر انقلاب در دیدار با دانش آموزان و دانشجویان بمناسبت ۱۳ آبان با اشاره به اینکه «نظریه مقاومت، یک نظریه‌ی اصیل و درست است؛ هم در مقام نظر، هم در مقام عمل» از جوانان حاضر در جلسه خواستند تا این نظریه را تبیین و تبلیغ کنند.

 همچنین در همین دیدار، رهبر انقلاب از کلید واژه «استقلال صنعتی» استفاده نمودند که خط حزب الله در گزارش هفته این شماره، به این موضوع پرداخته است.

 سایر بخش‌های نشریه که خواندن آنها هم توصیه می‌شود بدین شرح است:

مقاومت، دنباله هر انقلابی است (امام)

عادت همیشگی خانواده رهبر انقلاب (خاطرات رهبری)

مردهای بی‌عاطفه، به محیط خانه لطمه می‌زنند (خانواده)

مشکل آنهایی که ۱۸۰ درجه تغییر کردند چه بود؟ (نهج البلاغه)

اگر شجاعت نباشد حتی در فهم هم حلل ایجاد می‌شود (روش تحلیل)

خودتان را در قبال پیشرفت کشور سهیم بدانید (حزب‌الله این است)

پیامبر(ص) مانند مردم و بدون تکبر زندگی می‌کرد (شرح حدیث)

ساوه، پناهگاه فرزندان رسول(ص) (عکس‌نوشت)

 طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله نیز شماره ۱۵۹ این هفته‌نامه به روح بلند شهید سید نورخدا موسوی تقدیم می‌شود.

 نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

 برای دسترسی به آرشیو نشریه می‌توانید به اینجا مراجعه کنید

نسخه‌ی تابلو اعلانات | دریافت "خط حزب‌الله" نسخه‌ی مطالعه (A۴) | دریافت نسخه‌ی چاپ (A۳)

page_1

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار