کد خبر ۶۲۳۹۵۷ ۴۴ بازدید انتشار : ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳

3 طرح ژئوپارک تنگه شیرز، سیمره و گهر اجرایی می‌شود

معاون استاندار لرستان گفت: 3 طرح ژئوپارک تنگه شیرز، سیمره و گهر دورود جزو طرح‌های پژوهشی قرار گرفت که مقرر شد با سازمان زمین‌شناسی کشور عملیاتی و اجرایی شود.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، گودرز امیری در جلسه کارگروه پژوهش و فناوری استان که در استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: یکی از ابتکارات ارزشمند استاندار لرستان تجمیع کردن یک درصد بودجه طرح‌های پژوهشی در استان بود که برای نخستین بار مورد قبول سازمان مدیریت برنامه‌وبودجه قرار گرفت و به سراسر کشور ابلاغ شد.

وی افزود: مشکلات و مسائل 30 طرح پژوهشی تقاضا محور مورد بحث و تبادل‌نظر حاضران قرار گرفت که با اولویت‌بندی آن‌ها بتوان بخشی از چالش‌های استان در حوزه  سلامت محصولات غذایی، آب، فرهنگ و مباحث اقتصادی را بررسی و راهکارهای اجرایی ارائه شود.

معاون استاندار لرستان عنوان کرد: طرح‌هایی که در کارگروه تصویب می‌شود پس از بررسی و تصویب شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان از طریق مشاوران ذی‌صلاح مطالعه و نتیجه نهایی در سطح جامعه انجام شود.

وی بیان کرد: سه طرح ژئوپارک تنگه شیرز، سیمره و گهر دورود جزو طرح‌های پژوهشی قرار گرفت که مقرر شد با سازمان زمین‌شناسی کشور عملیاتی و اجرایی شود.

برچسب ها :دورود
0

آخرین اخبار