کد خبر ۶۲۳۸۳۸ ۲۹ بازدید انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:

"شهید نورخدا موسوی" الگویی برای تمام مجاهدان فی سبیل الله شد

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شهید سیدنورخدا موسوی در دوران مبارزه با تروریست ها غیرت، شجاعت و شهامت خود را در معرض عموم قرار داده است و جانش را در طبق اخلاص گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک آیت الله سیداحمدمیرعمادی صبح امروز در مراسم تشییع شهید سیدنورخدا موسویضمن عرض تسلیت ایام حزن و اندوه مصیبت عظمای پیامبراکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) گفت: امسال آخر ماه صفر مصیبت بسیار دردناکی در استان لرستان اتفاق افتاده است و آن به لقا الله پیوستن شهید شاهد و شهید زنده سید نورخدا موسوی است.

 

وی اظهارداشت: شهید سیدنورخدا موسوی که از سادات جلیل القدر این خطه است در دوران مبارزه با تروریست ها غیرت، شجاعت و شهامت خود را در معرض عموم قرار داده است و جانش را در طبق اخلاص گذاشت و الگویی برای تمام مجاهدان فی سبیل الله شد.

 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به تحمل قریب یک دهه درد و رنج جانبازی در راه خدا خاطرنشان کرد: هر کسی که به منزل این شهید می رفت گویا انگیزه قوی و اراده مصمم و روحیه استوار پیدا می کرد و دلداده نظام، انقلاب و رهبری می شد و همین امر سبب ایجادمحوری برای تقویت روحیه جاماندگان از شهادت ومیثاق دلدادگان به شهدا و امام شهدا شد.

 

آیت الله میرعمادی با تأکید بر این که خانواده این شهید بزرگوار نقش اساسی در زندگی شهید سید نورخدا داشتند،گفت:  پدر این شهیدوالامقام امروز در همین مراسم تشییع به سردار اشتری گفت که سخن ما این است که رهبر انقلاب را تنها نگذارید و من دوست دارم فرزند دیگرم نیز در این راه شهید شود و رهبری تنها نباشد.

 

به گفته وی همسر صبور و خستگی ناپذیرشهید موسوی در طول این مدت زینب وار در کنار این شهید بود و به تعبیر خودش امانت خدا را به جدش رسول خدا(ص) در شب رحلت پیامبرگرامی اسلام(ص) تحویل داد.

 

وی فرهنگ ایستادگی و مقاومت را فرهنگی ماندگار دانست که انسان های پاک و مخلص در راه آن جانفشانی می کنند.

 

آیت الله میرعمادی با اشاره به پیام شهید گفت: تا نفس داریم برای انقلاب، نظام اسلامی و تحقق وعده های الهی پای رهبری و انقلاب ایستاده ایم و و خیل عظیم مردم ولایت مدار که امروز به عشق شهید در مراسم تشییع شرکت کردند گویای این حقیقت است.

 

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار