کد خبر ۶۲۲۸۲۲ ۳۱۳ بازدید انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۷
بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره):

تصویب لایحه CFT باعث سلطه غرب بر قوانین داخلی ایران می‌شود

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره)

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی (ره)  با توجه به پیرامون لایحه CFT نامه‌ای به شورای نگهبان نوشت.

متن نامه به شرح زیر است:

اعضای محترم شورای نگهبان قانون اساسی
سلام علیکم

دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدای پایه گذاری این انقلاب شکوهمند و مردمی از انواع حربه‌ها برای ضربه زدن و ساقط کردن انقلاب اسلامی استفاده کرده اند.

پس از ناکامی در هشت سال دفاع مقدس شروع به جنگ افروزی در عرصه‌های فرهنگی واقتصادی کردند اما، انقلاب مردمی ما با یاری خداوند متعال و با راهنمایی امامان امت و پشتیبانی مردم توانسته است علاوه بر مقاومت و ایستادگی در برابر این هجمه‌های همه جانبه، ضربات چشم گیری هم بر دشمنان وارد کند.   همانطور که مستحضرهستید استکبار جهانی از هیچ گونه تلاشی برای مقابله با انقلاب عزیز ما فروگذار نکرده ونخواهد کرد، حال در آستانه چهل سالگی انقلاب شاهد گونه جدیدی از حملات هستیم که شیوه‌های استعمار نوین نام دارند، این شیوه‌ها با کمک طرح‌ها ومعاهدات به اصطلاح بین المللی اجرا خواهند شد. برخلاف ظاهر بین المللی این معاهدات باطن آنهافقط وفقط درجهت تثبیت منافع چندکشورخاص تنظیم شده است.
مقام معظم رهبری با اشاره به این گونه طرح‌ها خطاب به نمایندگان مجلس فرمودند: «این معاهدات ابتدا در اتاق فکر‌های بزرگ و برای تامین منافع و مصالح آن‌ها پخت و پز میشود و سپس با پیوستن دولت‌های همسو، دنباله رو یا مرعوب، شکل به ظاهر بین المللی می‌گیرد»

با استناد به نامه‌های ارسال شده توسط تعدادی از حوزویان و دانشگاهیان به شما که درخواست عدم تصویب CFT راداشته اند، می توان گفت که این طرح، طرحی استعماری بوده و برای ملت ایران مضر است، البته ممکن است برخی مفاد این عهدنامه مفیدباشداماضررآن بیشترازمنفعتش میباشد.

طبق سخنان امام خامنه‌ای و تجربه‌های قبلی اعتماد به غرب هیچ ضرورتی ندارد با استناد به این مفاد به کنوانسیون‌هایی بپیوندیم که از عمق اهداف آن‌ها آگاه نیستیم یا می‌دانیم که ایران عزیزمان را در پیمودن ادامه راه انقلاب اسلامی به زحمت خواهند انداخت.

لازم به ذکر است که همانطور که درنظر کارشناسان وصاحب نظرانی که مرعوب غرب نیستند ذکر شده است این طرح موجب سلطه دشمنان مردم عزیز ایران بر قوانین و مقررات داخلی وضع شده می‌شود.

همانطورکه مقام معظم رهبری در دیدار خود با نخبگان علمی فرمودند لازم است از نخبگان در برنامه ریزی مسائل کلان کشور استفاده شود، از شورای نگهبان به عنوان نهادی انقلابی ودلسوز آرمان‌های انقلاب اسلامی انتظار میرودتا از نظر دانشجویان وصاحب نظران انقلابی دراین زمینه استفاده کنند.
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار