کد خبر ۶۲۲۸۱۵ ۳۶ بازدید انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۶
به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش؛

برترین های مسابقات فوتبال رومیز آقایان و بانوان لرستان مشخص شدند

کمیته مسابقات هیات انجمن های ورزشی لرستان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی مسابقات قهرمانی فوتبال رومیز استان را در دو بخش آقایان وبانوان در بروجرد برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری برناازلرستان؛رقابت های فوتبال رومیز آقایان وبانوان  استان به میزبانی شهرستان بروجرد در سالن ولایت این شهر برگزار شد.

در این رقابت ها در بخش دونفره آقایان تیم بروجرد الف (محسن محمدی، عرفان تاجمیر و حسین یگانه هاشمی/بازیکن ذخیره) به مقام اول، تیم دونفره الشتر (محمد حبیبی و محمد فلاحی ) به مقام دوم و تیم دونفره بروجرد ب به همراه بازیکن ذخیره(محمد یاراحمدی و مصطفی زندی و نادر لطفی/بازیکن ذخیره ) به مقام سوم دست یافتند.

 همچنین در بخش انفرادی آقایان نیز محمد صحرایی از خرم آباد، علی لعلی از بروجرد و مصطفی ملکی از ازنا به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

همچنین این رقابت ها در حوزه  بانوان در بخش تیمی با حضور 10 تیم برگزار شد که در پایان این رقابت ها تیم دونفره بانوان  بروجرد الف (خانم ها محدثه قاسمی و مرجان گودرزی) به مقام اول دست یافت، تیم بروجرد ب (خانم هت فاطمه گودرزی و سحر حمیدزاده ) به مقام دوم و تیم  الشتر( خانم ها خدیجه بگین و فهیمه احمدی کیا) به مقام سوم رسید.

همچنین در بخش انفرادی بانوان، خانم ها فرشته دهقانی از بروجرد، زهره بیات از ازنا و مریم امیری از الشتر به ترتیب به عناوین اول تا سوم دست یافتند.

 

 

 

برچسب ها :بروجرد الشتر
0

آخرین اخبار