کد خبر ۶۲۲۸۰۵ ۳۴ بازدید انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۶
در حاشیه نشست مطالبه‌گری؛

صندلی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با رب گوجه فرنگی پر شد/ دلسردی دانشجویان از عدم حضور مسئولان در نشست‌های مطالبه‌گری

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نشست مطالبه‌گری دانشجویان بسیجی مازندران با عنوان به وقت مردم و با محوریت FATF و بررسی مشکلات معیشتی، با حضور سید علی ادیانی، نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار و سوادکوه و، ولی الله نانواکناری نماینده بابلسر و فریدون‌کنار در سینما شقایق شهرستان بابلسر برگزارشد.در این مراسم قرار بود یدالله ملکی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مازندران حضور داشته باشد که عدم حضور او منجر به اعتراض دانشجویان شد. پارسا خورشیدی، دبیر شواری ت

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، نشست مطالبه‌گری دانشجویان بسیجی مازندران با عنوان به وقت مردم و با محوریت FATF و بررسی مشکلات معیشتی، با حضور سید علی ادیانی، نماینده مردم قائم‌شهر، جویبار و سوادکوه و، ولی الله نانواکناری نماینده بابلسر و فریدون‌کنار در سینما شقایق شهرستان بابلسر برگزارشد.

در این مراسم قرار بود یدالله ملکی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مازندران حضور داشته باشد که عدم حضور او منجر به اعتراض دانشجویان شد.
پارسا خورشیدی، دبیر شواری تببین بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران در این رابطه به خبرنگار ما می‌گوید: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد ورود جوانان مومن و انقلابی به میدان مطالبه آرمان‌های انقلاب، نشستی به عنوان به وقت مردم با موضوع «مطالبه گری دانشجویان» از نماینده مردم در مجلس و مسئولین اجرایی این استان به همت بسیج دانشجویی و دانشگاه مازندارن برگزاز شد.

خورشیدی مطرح کرد: با توجه به اینکه بسیج دانشجویی قبلا از این افراد برای شرکت این نشست دعوت کرده بود؛ اما شاعری نماینده مردم تکاب و یدالله ملکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان مازندران از حضور در این نشست امنتاع کردند.

دبیر شواری تببین بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران تصریح کرد: این مراسم بدون حضور نماینده مردم تکاب در مجلس و مدیر کل تعزیراتی حکومتی آغاز شد که در ابتدای این مراسم کلیپی از بازار‌های و وضعیت نابسامان  استان پخش شد.

وی گفت: دانشجویان با گذاشتن تعدادی تخم‌مرغ، رب گوجه فرنگی، خیارشور و ... از تاریخ مصرف گذشته و دارای قیمت‌های متفاوت بر صندلی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، نسبت به عدم نظارت و دقت در وظایف این اداره کل اعتراض کرد.   آماده////صندلی مدیر کل تعزیرات حکومتی با رب گوجه فرنگی پر شد/ دل سردی دانشجویان از عدم حضور مسئولین در نشست‌های مطالبه گری   این فعال دانشجویی در ادامه افزود: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در ساعاتی قبل از شروع نشست عدم حضور خود را اعلام کرد و این برای ما عجیب است که چرا در این برنامه حضور پیدا نکرده است.

خورشیدی اظهار کرد: حضور مسئولین استانی در این چنین نشست‌های الزامی است و باعث رضایت مردم می‌شود و بی توجی مسئولین نسبت به وضعیت معیشت مردم موجب دلسری آن‌ها است. امیدواریم سایر مسئولین در برنامه‌های بعدی حضور پررنگ تری داشته باشند.

دبیر شواری تببین بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران بیان کرد: در خاتمه این نشست دانشجویان بسیجی استان مازندران با امضای طوماری از شورای نگهبان خواستند تا نسبت به موضوع FATF تصمیمی صحیح با هدف حفظ اقتدار جمهوری اسلامی ایران اتخاذ کنند.
برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار