کد خبر ۶۲۲۸۰۰ ۳۹ بازدید انتشار : ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵
در دهکده فرهنگی، تفریحی حمزه سیدالشهدا؛

اردوی فرهنگی و آموزشی دانشجویان نو ورود دختر دانشگاه لرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اردوی فرهنگی و آموزشی دانشجویان دختر نوورود دانشگاه لرستان در دهکده فرهنگی، تفریحی حمزه سیدالشهدای خرم‌آباد برگزار شد.
//اردوی فرهنگی و آموزشی دانشجویان نو ورود دختر دانشگاه لرستان برگزار شدبه گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اردوی فرهنگی و آموزشی دانشجویان دختر نوورود دانشگاه لرستان در دهکده فرهنگی، تفریحی حمزه سیدالشهدای خرم‌آباد برگزار شد.   دانشجویان نو ورود دختر دانشگاه لرستان و مراکز اقماری آموزش عالی شهرستان‌های کوهدشت و الشتر، در مجموع ۲۵۰ نفر در این اردو حضور داشتند که از صبح روز جمعه ۲۷ مهرماه تا غروب این روز، ادامه داشت.

در این اردو، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام حسین فلاحی‌اصل، در سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان جدید، برنامه‌های حوزه کاری فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان را برای دانشجویان جدید توضیح داد.

وی همچنین درباره اربعین سالار شهیدان و ضرورت مشارکت گسترده در مراسمات و آیین‌های دینی و مذهبی برای دانشجویان سخن گفت.

معاون دانشجویی دانشگاه لرستان، حجت‌اله یونسی نیز در سخنانی درباره‌ حوزه کاری تحت نظر خود سخن گفت و به پرسش‌های دانشجویان دختر نوورود به دانشگاه لرستان درباره‌ تغذیه، حمل و نقل، خوابگاه‌های دانشجویی و موضوعات مرتبط با مسائل رفاهی دانشجویی و وام دانشجویی، توضیحات لازم را ارائه نمود.

معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام فاضلی، در سخنانی، شروع سال تحصیلی جدید را به دانشجویان نو ورود، شاد باش، و فرا رسیدن ایام اربعین حسینی را نیز تسلیت گفت.

گفتنی است نماز جماعت ظهر و عصر با حضور گسترده دانشجویان برگزار شد و بعد از صرف ناهار، دانشجویان دختر نو ورود دانشگاه لرستان در گروه‌های ورزشی گروه‌بندی شده و از امکانات ورزشی و تفریحی این مجموعه ورزشی و تفریحی استفاده نمودند.

لازم به ذکر است، هر ساله این اردوی دانشجویی با برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.   //اردوی فرهنگی و آموزشی دانشجویان نو ورود دختر دانشگاه لرستان برگزار شد
برچسب ها :کوهدشت الشتر
0

آخرین اخبار