کد خبر ۶۲۲۷۸۸ ۲۰ بازدید انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در گیلان:

وحدت مسلمانان سبب اقتدار اسلام می‌شود

گروه اجتماعی - آیت الله فلاحتی، با تاکید بر اینکه وحدت مسلمانان سبب اقتدار اسلام می‌شود، متذکر شد: اقتدار نظام بر پایه اسلام از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی به ‌ویژه مقام معظم رهبری است.

وحدت مسلمانان سبب اقتدار اسلام می‌شود

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان امروز، 25 مهر در دیدار با جمعی از علمای اهل تسنن شهرستان های تالش و آستارا، اظهار کرد: استان گیلان منطقه‌ای بسیار آرام محسوب می‌شود و این امر محصول تلاش علمای اهل تشیع و تسنن است.

وی رسوخ تفکر وهابی در جامعه را از آسیب‌ها عنوان کرد و افزود: تخریب جوانان اهل تسنن نخستین هدف گروه‌های سلفی و وهابی محسوب می‌شود و روشنگری علمای اهل تسنن در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

امام جمعه رشت، با بیان اینکه زندگی همراه با آرامش اهل تسنن و تشیع در کنار همدیگر برگرفته از نعمت بزرگ خون شهدا و انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: مردم از علمای شیعه و سنی انتظار دارند از اسلام ناب و اصیل حمایت کنند، زیرا پیامبر اکرم(ص) محور تمام مذاهب است.

آیت‌الله فلاحتی، خواستار ترویج فرهنگ زندگی همراه با آرامش مردم اهل تسنن و تشیع منطقه تالش به دیگر مناطق کشور شد و بیان کرد: ارتقای آگاهی علمای تسنن و تشیع در از بین بردن شبهات دینی موثر است و این امر جوانان ما را در مقابل هجمه دشمنان بیمه می‌کند.

وی به تلاش دشمن در ورود خرافه‌ها به اسلام اشاره کرد و گفت: اکنون وهابیت تبدیل به بلا برای تمام دنیای اسلام شده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان، با تاکید بر اینکه وحدت مسلمانان سبب اقتدار اسلام می‌شود، متذکر شد: اقتدار نظام بر پایه اسلام از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی به ‌ویژه مقام معظم رهبری است.

آیت‌الله فلاحتی، مقابله با جریان‌های انحرافی را سبب پیشرفت منطقه دانست و یادآور شد: بزرگترین هدف ما پاسداشت انقلاب اسلامی محسوب می‌شود و در این راستا رویکرد و نگاه اهل تسنن تالش و آستارا در مقابله با وهابی‌گری ستودنی است.

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار