کد خبر ۶۲۲۷۵۸ ۴۶ بازدید انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶

محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است

گروه فرهنگی - نقدی سپاه پاسداران را سازمانی برای دفاع انقلاب دانست و گفت: محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است کمااینکه رهبری معظم انقلاب اسلامی از ۱۰ هزار گروه جهادی تجلیل کردند.

الگوبرداری کشورهای آزادیخواه از بسیج

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایکنا از لرستان، محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران امروز، ۲۵ مهرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ملت ما چهل سال گل کاشت و دنیا را دچار تحول کرد، اظهار کرد: ملت ما یک جهان پر از ظلم و ستم و تاریک را بیدار کرد.
وی با ذکر این مطلب که در رژیم پهلوی یک دیکتاتور بی‌اطلاع و کم‌سواد در راس حکومت بود، افزود: ملت ما با رویکرد اسلامی حرکت ملی خود را شروع و پیشرفت‌های زیادی به برکت استقلال حاصل شد.
نقدی با ذکر این مطلب که کشور ایران در مسابقه پیشرفت از همه کشورها جلو زد، اضافه کرد: از تجربیات چهل ساله نظام اسلامی ایران برای پیشرفت و توسعه کشور استفاده شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با ذکر این مطلب که هر جا به شاخص‌ها، معیارها و فرمول‌های انقلابی‌گری عمل کردیم پیشرفت حاصل شد، اظهار کرد: هر جا به شاخص‌های انقلاب عمل نکردیم عقب ماندیم.
وی با اشاره به اینکه اگر به دنبال فروش نفت باشیم رفاه آن موقت و بعد از آن با تلاطم‌های اقتصادی مواجه خواهیم بود، تصریح کرد: راه‌کار حل مشکلات اقتصادی کشور این است که با تجربه گرفتن انقلاب به ارزش‌های انقلاب برگردیم.
نقدی سپاه پاسداران را سازمانی برای دفاع انقلاب دانست و گفت: محرومیت‌زدایی احساس تکلیف سپاه است کمااینکه رهبری معظم انقلاب اسلامی از ۱۰ هزار گروه جهادی تجلیل کردند.
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه استکبار جهانی دچار تناقض است، تصریح کرد: استکبار جهانی از یک طرف می‌گوید انقلاب ایران تمام شد و از طرفی می گوید ایران می‌تواند در مدت ۱۲ روز تمام خاورمیانه را در اختیار بگیرد.
وی با ذکر این مطلب که ملت ایران در قلب آزادیخواهان جهان است، ادامه داد: بسیج الهام‌بخش کشورهای دنیاست هر کشوری برای آزادی قیام می‌کند شبکه‌ای مثل بسیج را ایجاد می‌کند که نمونه آن حشدالشعیی عراق، ارتش مردمی سوریه، انصار‌الله یمن و حزب‌الله لبنان است برگرفته از الگوی بسیج است.
نقدی گفت: خط پیروزی بسیج تا آزادی کل بشریت از ظلم و ستم پایان ندارد.

انتهای پیام

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار