کد خبر ۶۲۲۶۹۷ ۲۶ بازدید انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲
نماینده میانه:

رهبری با فراخوان خود از ملت خواست برای 50 سال ‌آینده ریل‌گذاری کنند/ امیدواریم کابینه‌ ۱۴۰۰ در راستای سند توسعه گام بردارد

شیویاری گفت: سند الگوی پیشرفت اسلامی ایران در 50 سال آینده توسط صاحب‌نظران و کارشناسان تدوین می‌شود و تمامی دولت‌ها باید در راستای اهداف این سند گام بردارند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج ، یعقوب شیویاری  با اشاره به فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل الگوی پیشرفت ایران در ۵۰ سال آینده، خاطرنشان کرد: تدوین این سند قرار است 3 سال بعد به اتمام برسد و دعوت رهبر انقلاب از عموم برای بررسی محورها و ارائه‌ی نظریات‌شان در این خصوص نشان از توجه ایشان به جامعه‌ی نخبگانی کشور و دخالت آحاد مردم در سرنوشت‌شان دارد.

وی با بیان اینکه کلیت سند پیشرفت در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، بین‌المللی و حتی سیاسی را شامل می‌شود و تحقق آن بسیار راهگشاست، تصریح کرد: تکمیل این سند به‌دست جوانان نخبه و اشخاص صاحب‌نظر رخ می‌دهد و تحقق بندهای آن نیز بایستی توسط ملت مطالبه گردد و همه پایِ کار آیند.

نماینده مردم میانه با اعلام اینکه گاهاً می‌بینیم دولت‌مردان عمداً و یا سهواً از اجرای مطالبات و فرامین رهبر معظم انقلاب شانه خالی می‌کنند، توضیح داد: نمونه‌ی این بی‌‌توجهی را در اقتصاد مقاومتی دیدیم و امروز شاهد تبعات آن در جامعه هستیم، یا در برنامه‌ی پنج‌ساله تعلل دولت را ناظر بودیم و اکنون زیر 30 درصد آن محقق شده است.

وی در پایان صحبت‌های خود بیان داشت: امیدواریم بعد از تکمیل سند و توجه مردم به محورهای آن، در سال 1400 شاهد کابینه‌ای باشیم که در جهت اهداف این سند گام بر دارد.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار