کد خبر ۶۲۲۵۳۰ ۲۳ بازدید انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲

برگزاری نشست همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه‌ای

نشست هم اندیشی همایش تبیین اندیشه های دفاعی امام خامنه‌ای در مرکزحوزه علمیه قم و با حضور حجت الاسلام قندهاری ریاست سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور، حجت الاسلام صدری رئیس ستاد اجرایی همایش و جمعی از مسئولین وزارت دفاع برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، حجت الاسلام قندهاری در این نشست هم اندیشی، اهداف برگزاری همایش تبیین اندیشه های دفاعی فرمانده معظم کل قوا را با توجه به برنامه ها، عملکرد شش ساله دبیرخانه، علمی پژوهشی بودن همایش و حمایت شصت دانشگاه و حوزه کشور از آن  تشریح کرد.
آیت الله اعرافی نیز ضمن تقدیر از اقدامات به عمل آمده در خصوص برگزاری چند دوره همایش تبیین اندیشه های فرمانده معظم کل قوا در وزارت دفاع بیان کرد: اقدامات صورت گرفته توسط دست اندر کاران برگزاری همایش هم ارزش تحقیقی و پژوهشی و هم  ارزش گفتمان سازی و ترویجی دارد .
وی با تاکید بر توجه بیشتر بر اندیشه های حضرت امام (ره) علاوه بر اندیشه های مقام معظم رهبری ظرفیت های حوزه علمیه را در کمک به برگزاری هرچه بهتر همایش به ویژه همایش پنجم قابل توجه برشمرد.
انتهای پیام

برچسب ها :امام خامنه ای
0

آخرین اخبار