کد خبر ۶۲۲۳۷۴ ۲۳۴ بازدید انتشار : ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۴
نماینده ولی فقیه در گیلان:

در تصویب CFT منافع ملی در نظر گرفته شود

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تصوی لایحه CFT در راستای منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب و منافع ملی و آرمان‌های والای انقلاب باشد.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت؛ آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه‌ های نماز جمعه رشت بهترین شیوه پاسداشت ارزش‌ های پاک انقلاب را ایستادگی مقابل زیاده خواهی های دنیای استکبار دانست و گفت : تجربه تاریخ 40 ساله انقلاب نشان می دهد آمریکایی ها هیچگاه به تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده اند و از این پس نیز عمل نخواهند کرد.

وی با اشاره به تصویب لایحه ی  cft از زیر مجموعه های معاهده ی FATF در مجلس شورای اسلامی از همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولتمردان خواست در راستای منویات حکیمانه رهبر معظم انقلاب، در هر شرایطی منافع ملی و آرمان‌های والای انقلاب را در نظر بگیرند.

امام جمعه رشت در ادامه تحلیلی از روند پیگیری موضوعات هسته ایی و تصویب برجام ارائه کرد و افزود : در هر مرحله از توافق برجام، آمریکایی ها اجرای تعهدات خود در خصوص رفع تحریم ها را با بهانه های واهی به تعویق انداختند و اجازه بهره گیری کشور از ثمرات توافق و گشایش های بانکی و مالی ایران با دنیای خارج را ندادند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر خوشبین نبودن به پایبندی آمریکایی ها به تعهدات برجام تصریح کرد : به بهانه های نظیر حقوق بشر و سیستم دفاع موشکی از گشودن شبکه بین المللی تبادلات ارزی- مالی به روی بانک های ایران ممانعت شد که این نشان دهنده دور اندیشی رهبر معظم انقلاب در خصوص نداشتن شیطان بزرگ به تعهدات بین المللی است.

وی در بخش پایانی از سخنان خویش با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان مشخصه های مسیر پیشرفت و تعالی جامعه اسلامی را در قالب اعتماد به نفس و عزم ایستادگی، شناخت عرصه های تهاجم - احساس وجود و حضور دشمن و درک درست از واقعیت‌ها برشمرد و اضافه کرد: داشتن اعتماد به نفس و عزم ایستادگی مهمترین بخش مقابله با زیاده خواهی های دنیای استکبار است.

برچسب ها :رهبر انقلاب
0

آخرین اخبار