کد خبر ۶۲۲۰۸۵ ۲۳۳ بازدید انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴
بیانیه بسیج طلاب حوزه علمیه مولاوردیخان قزوین؛

وای به حال FATF که دولتمردان نسبت به آن هیچ تضمینی نمی‌دهند

در بیانیه بسیج طلاب حوزه علمیه مولاوردیخان قزوین آمده است: هیچ یادمان نمی‌رود که آقای رئیس جمهور چگونه نسبت به موفقیت صدرصدی برجام تضمین دادند و وای به حال FATF که دولتمردان نسبت به آن هیچ تضمینی هم نمی‌دهند.

به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ بسیج طلاب حوزه علمیه مولاوردیخان قزوین به مناسبت تصویب لوایحی از قانون FATF توسط مجلس بیانیهای به شرح زیر منتشر کرد: 


وَ لَنْ تَرْضی‏ عَنْکَ الْیَهُودُ وَ لاَ النَّصاری‏ حَتَّی تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَی اللَّهِ هُوَ الْهُدی‏ وَ لَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْواءَهُمْ بَعْدَ الَّذی جاءَکَ مِنَ الْعِلْمِ ما لَکَ مِنَ اللَّهِ مِنْ وَلِیٍّ وَ لا نَصیرٍ(بقره120) 
هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد، (تا به طور کامل، تسلیم خواسته‌های آنها شوی) و از آیین (تحریف یافته) آنان، پیروی کنی. بگو: «هدایت، تنها هدایت الهی است!» و اگر از هوی و هوسهای آنان پیروی کنی، بعد از آنکه آگاه شده‌ای، هیچ سرپرست و یاوری از سوی خدا برای تو نخواهد بود.

همانگونه که درباره «برخی کنوانسیون‌های بین‌المللیِ اخیراً مطرح‌شده در مجلس» گفتیم، مجلس شورای اسلامی که رشید و بالغ و عاقل است، باید مستقلاً در موضوعاتی مثل مبارزه با تروریسم یا مبارزه با پولشویی قانون‌گذاری کند. (امام خامنه ای مدظله العالی)

در این بیانیه آمده است؛ قانون FATF که طی دو سال و نیم گذشته در جامعه ایران شناخته شده، نامی است که همواره با مضمون تحریم عجین بوده است زیرا این سازمان قریب به ۸ سال پیش به بهانه‌های مختلف و غیرقابل اثبات، جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرده و موج گسترده‌ای از انواع فشارهای مالی را علیه آن راه‌اندازی کرده است و هر روز بر شدت آن افزوده می‌شود؛ به طوری که در گذشته هفته‌ای نبوده که سنای آمریکا و هم دستانشان لایحه و یا بیانیه‌ای علیه ایران و تشدید تحریم‌ها تصویب و صادر نکرده باشند.

FATFبه ظاهر سعی دارد جلوی تخلفات مالی به ویژه پولشویی را بگیرد، اما در حقیقت این سازمان اهرم فشاری برای محقق شدن اهداف جهانخوارانه دولتمردان آمریکا است و تمام توان خود را برای فشار به کشورهای مخالف سیاست‌های ایالات متحده‌ آمریکا، آن هم از طریق اعمال تحریم‌هایی با دلایل واهی و غیرمستند، به کارگرفته است.

و اما باید گریست به حال ملتی که نمایندگانشان با علم به دشمنی تمام نشدنی آمریکا با ملت ایران و با اذعان وزیرامورخارجه درمجلس که گفتند:« نه بنده و نه آقای رئیس جمهور نمی‌توانیم تضمین بدهیم با پیوستن به این کنوانسیون مشکلات حل خواهد شد»؛ باز هم به اتفاق عده ای از نمایندگان ساده لوح در اقدامی عجیب به تصویب این لایحه در مجلس رای مثبت دادند.

این بیانیه می‌افزاید: هیچ یادمان نمی‌رود که آقای رئیس جمهور و وزیرمحترم خارجشان چگونه نسبت به موفقیت صدرصدی برجام تضمین دادند و حتی آب خوردن مردم را نیز به آن گره زدند؛ دیدیم که در نهایت، عاقبت آن تضمین‌ها چه شد وای به حال FATF که دولتمردان نسبت به آن هیچ تضمینی هم نمی‌دهند.

جای بسی تاسف است؛ نمایندگانی که مردم و ملت را غریبه و نامحرم می‌پندارند و قانون شفاف شدن رای نمایندگان را تصویب نمی‌کنند؛ درمقابل، بیگانگان و مستکبران و در رأس آن شیطان اکبر، آمریکا را محرم مهمترین اسرار کشور می‌دانند و رای به شفاف شدن مسائل مالی کشور در نزد آنان می‌دهند که این شفاف شدن مسائل مالی قطعا و یقینا مطلوب و محبوب دشمنان قسم خورده ما است.

حضرت امام خامنه ای در بیانات اخیر خود در جمع بسیجیان فرمودند:« عده‌ای در تلاش برای القای این تفکر به جوانان هستند که هیچ راه‌حلی جز پناه بردن به دشمن وجود ندارد و دشمن می‌خواهد ملت ایران را به این جمع‌بندی برساند که در کشور بن‌بست است و هیچ راهی جز زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا وجود ندارد. کسانی که در داخل، این فکرِ مطلوب و محبوب دشمن را ترویج می‌کنند، در حال انجام دادن بزرگترین خیانت در حق کشور و ملت هستند.» و مگر جز این است که تصویب این قانون توسط نمایندگان مجلس مصداق این است که هیچ راه حلی جز پناه بردن به دشمن برای حل مسائل و مشکلات کشور وجود ندارد!!!

این بیانیه تصریح می‌کند: لذا ما بسیجیان حوزه علمیه مولاوردیخان قزوین ضمن محکوم کردن تصویب این قانون با لبیک به ندای مولا و مقتدایمان حضرت امام خامنه ای هرگز اجازه نخواهیم داد که عده ای، جوانان عزیز ما را فریب دهند و راه برون رفت از مشکلات کشور را تکیه و اعتماد به دشمنان معرفی کنند و تا پای جان درمقابل خائنین و منافقین خواهیم ایستاد. انشاء الله

"وسلام علی من اتبع الهدی"

برچسب ها :امام خامنه ای
0

آخرین اخبار