کد خبر ۶۲۱ ۱۵۶۲ بازدید انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۸
مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد گفت:

فعالیت گروه‌های تذکر لسانی در بروجرد

فعالیت گروه‏‌های تذکر لسانی در حال حاضر در سطح این شهرستان در حال انجام است.

به گزارش هنانیوز به نقل فارس، محمدحسین جاویدان‌نیا اظهار کرد: همایش شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات این شهرستان نیز پس از ماه مبارک رمضان اجرا می‎شود.

وی از تشکیل جلسه ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر در دفتر امام جمعه، دبیر و معاونت‌های این ستاد در شهرستان بروجرد خبر داد و با اشاره به شناسایی منکرات جامعه و ارجاع آنها به مدیریت انتظامی این ستاد و پیگیری آن تا حصول نتیجه نهایی، یادآور شد: در بازه زمانی سه ماه نخست سال جاری سی‌دی‎های مستهجن و مانکن‏‌های غیرمتعارف از سوی مدیریت انتظامی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان شناسایی و جمع‌آوری شده‎اند.

مسئول دفتر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر بروجرد به نصب پوسترهایی با مضامین امر به معروف، نماز و احادیث معصومین (ع) در ادارات شهرستان بروجرد در مدت یاد شده، اشاره و تاکید کرد: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و کارخانجات این شهرستان در این مدت زمان فعالیت خود را آغاز کرده‎اند.

وی با بیان اینکه تشکیل گروه نظارت حجاب و عفاف و سرکشی به ادارات با همکاری کمیته حجاب و عفاف فرمانداری، یکی دیگر از فعالیت‏‌های در حال انجام این ستاد است به فعال شدن گروه تذکر لسانی در ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این شهرستان اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در مدت سه ماهه نخست سال جاری کار جمع‌‏آوری پارچه‏‌های غیرمتعارف با عکس‏‌های مبتذل در این شهرستان صورت گرفته است.

جاویدان‌نیا از برگزاری جلسه‏‌ای در زمینه حمایت از آمران به معروف خبر داد و اضافه کرد: نظارت بر عملکرد مراکز فرهنگی-تفریحی، تالارها و سفره‌خانه‌‏های سنتی در مواقع برگزاری جشن‎ها و سوگواری‎ها با هدف صیانت از شئونات اسلامی توسط مدیریت انتظامی بخش دیگری از فعالیت‌‏های این ستاد را تشکیل داده است.

وی تاکید کرد: در ماه مبارک رمضان فعالیت بیشتر و متمرکز گشت‎های تذکر لسانی حول محور امر به معروف و نهی از منکر در حال برگزاری است.

این مسئول ادامه داد: در ایام این ماه مبارک همچنین تذکراتی به برخی اصناف در خصوص ساعت کاری آنها داده شده است.

اخبار مرتبط :
0

آخرین اخبار